ako ziskat jeho tel.cislo? :-( prosiiiiiiiiiiiiiiiiim

Príspevok v téme: ako ziskat jeho tel.cislo? :-( prosiiiiiiiiiiiiiiiiim
smutna

ahojte. prosim poradte! spoznala som jedneho super chalana,ale nie je so slovenska, ale so Saudskej Arabie.Par krat som ho stretla a raz som sa s nim aj rozpravala.Vyzeral byt velmi v pohode!Chcel odomna moje tel. cislo-dala som mu.Ja ako blba som si od neho nevypytala a teraz toho velmi lutujem.Strasne by som ho chcela nejak zohnat, ale neviem ako.. :-(Raz som ho stretla, ale blbo som sa k nemu zachovala, lebo sa ma pytal ze ci chcem s nim chvilku pokecat, a ja ze nie ze musim byt s kamaratom a odisla som:-( on sa asi urazil a odvtedy mi ani nezavolal, ani nenapisal :-( Fakt som sa blbo zachovala a neviem co si mam teraz mysliet..Chcela by som nejak ziskat to jeho cislo ale fakt ma nic nenapada!To, ze by som ho mohla stretnut len tak hocikedy by sa urcite nemohlo stat, lebo je tu kvoly sportu..takze skoro cely cas len sportuje a je mimo mesta v ktorom byvam.Je mi z toho zle, lebo sa citim fakt blbo..keby mi aspon napisal, zavolal aby som mala aspon to cislo a mohla sa mu ospravedlnit! :-( ale pochybujem, ze to urobi :-( prosim vas, poradte co mam robit?? ako ziskat to cislo??on vacsinou chodi von az neskoro vecer, ale to ja uz nemozem!PROSIM..

smutna

ALE PROSIIIIIIIIIIIM PORADTE CO MAM ROBIT???? DNES SOM HO VIDELA, USMIEVAL SA NA MNA ALE NEPRISLA SOM ZA NIM..BOLA SOM DALEKO OD NEHO A ESTE K TOMU MI TO BOLO BLBE PRVA NADVIAZAT KONTAKT....ON CASTO BYVA SO SVOJIMI KAMARATMI..JE ICH STRASNE VELA!CO MAM ROBIT??? CHODI VON VECER, VTEDY HO CASTO VIDIM, ALE JE TAM S TOU JEHO PARTIOU CHALANOV! ...PROSIIIIIIIIIIIIIIIIM PORADTE NIEKTO :.( :-( SOM VELMI SMUTNA..

dustyna

:) najdolezitejsie je,ze svojim nazorom,chcu ludia pomoct...takze smutna hlavu hore,ak sa neozve,tak ta stretnutie s tym tvojim pravym este len caka,takze vycar usmev na tvaricke,ten funguje na vsetko(aj na muzov,ale psssst:))

hooligan

vdaka:) mam uz nieco za sebou(co natom, ze som este mlady:)) a aj ked obcas trepeme dve na tri, tak kde tu padne aj nieco mudre:)

morella

nebud smutná, ved čo sa má stať, to sa stane. mysli pozitívne a vyzualizuj si situáciu, ktorú chceš zrealizovať,,,
ak sa to má stať,tak príde, zavolá alebo ťa inak kontaktuje...

dustyna

suhlasim,on tvoje cislo ma.....Inak hooligan,ako si citam tvoje prispevky,mas moje sympatie-inteligentny cloviecik:)

hooligan

to nema nic s tym ci su zli alebo dobri, oni su proste ini. ja ale vravim chlap jak chlap - ked bude chciet tak zavola, mozes len cakat.

smutna

ako to myslis ze su na taketo veci citlivi? a chalani z moslimskeho sveta musia byt len zli? aj ti mozu byt dobri, nie?

panik-a

Prepac za uprimnost..on Tvoje cislo ma, keby chcel tak zavola.A rozdelilo Vas slovo ,,kamarat". Vies, chlapci z ineho sveta (moslimskeho) su na tieto veci velmi citlivi. Prepac, ale je to tak