Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zelený jačmeň pre zdravie

Príspevok v téme: Zelený jačmeň pre zdravie
Alternativa

Mladé jačmenné lístky podporujú optimálne fungovanie tela, pomáhajú telu, aby sa liečilo samo.
Obsah jednotlivých zložiek v mladých jačmenných lístkoch :
obsahujú 25x viac draslíka ako pšenica, ďalej 37x viac vápnika, viac ako 2-násobok horčíka, 5x viac železa a významné množstvo manganu a zinku. Nemenej významné je, že lístky obnovujú acido-alkalickú rovnováhu v tele.
Majú vysoký obsah vitamínov C, E, B1, B2, B3, B6, betakaroténu, biotínu, kyseliny listovej a pantoténovej, cholínu - príbuzného vitamínu B. Obsahujú viac ako 20 enzýmov nevyhnutných pre zdravý život. Majú vysoký obsah bielkovín. Obsahujú zložky likvidujúce voľné radikály a nevyhnutné na spracovanie mastných kyselín, veľa vlákniny, atď. Obsahujú veľa chlorofylu, ktorý je cenený pre protizápalové, dezinfekčné a deodoračné vlastnosti.
ÚČINKY :
·na spomalenie bunkového starnutia
.pri nadváhe. Nedochádza k okamžitému zníženiu hmotnosti, ale posilňuje sa funkcia štítnej žľazy, ktorá produkuje hormóny podnecujúce spaľovanie tukov, enzýmy na spaľovanie tukov
·proti zápche
·na zlepšenie krvného obrazu
·ako prevencia proti ukladaniu cholesterolu
·prevencia rakovinových ochorení
·prevencia obehových a srdcovocievnych chorôb, porúch pečene
.proti vnútorným i vonkajším zápalom
.zmierňuje artrózy, atď.

AK MA NIEKTO SKUSENOST S DLHODOBYM UZIVANIM ZELENEHO JACMENA, DAJ NAM VEDIET :D

nexap

Athena40
nerozumiem tomu , ako jej mohol prasok (ci tableta? z neho) doskriabet creva??? i ak by tam bola vlaknina, ved bola pomleta, ci nie? a navyse som si myslela ze vlaknina je prospesna pre crevny trakt a travenie... ?

Zuzina80

Preco by sme mali kupovat taky drahy GW jacmen? Pochadza to z MLM - multy level marketing, cena zaciatocna je 10 dolarov a na SR predavajő za 60.
Ja kupujem lacny jacmen aj to mi pomaha. Uz nem aekzem, alergie, ani chronicke choroby. Odporucam stranku -odkaz odstránený-
Maju terat akciu na zeleny jacmen 3+1 balenie za 25,50EUR, to sa oplati, U nas cela rodina je zdrava, vdaka zelenemu jacmenu

Athena40

Jačmeň užívam 2 roky. nemôžem povedať, že to bola zbytočná investícia. Kupujem si len váhradne Green ways. Zbavila som sa všetkých chronických chorôb.
Jačmeň je pestovaný na ploche bývalých sopečných jazier, zavlažuje sa minerálnou vodou. Je veľmi hodnotný! A suší sa len odšťavený (bez vlákniny)pri teplote vo vákuu 31,1st.C. Kvôli zachovaniu enzymatickej hodnoty. POZOR na výrobcov- vláknina z jačmeňa je nebezpečná!!!Kamarátka si kúpila lacný jačmeň v Anglicku a vláknina jej doškriabala črevá a mala krv v stolici.

Athena40

Ahojte,
ak máte niekto záujem, pošlem Vám lekárske štúdie o mladom jačmeni.
Napíšte mi na adresu: Athena40@azet.sk

jacmen

Podla mojich osobnych skusenosti je Zeleny jacmen velmi prospesny na mnoho veci. Samozrejme ako pri kazdom lieku, doplnku vyzivy ci napoji na niekom ma skvele, viditelne vysledky a na niekto tieto ucinky pozoruje v mensom meritku. Pozrime sa na to ale realisticky a to z toho pohladu co od toho kto ocakava. Ak niekto ocakava "ZAZRAK" tak nech si nekupuje nic, ani lieky, pretoze nic nie je zazrakom. mne sa ale osvedcil Zeleny jacmen, ktory si myslim ze kvalitou patri medzi tie najlepsie, no ako hovorim, treba vyskusat. na stranke www.ryban.sk , dokonca posielaju vzorky na porovnanie s ostatnymi produktmi tohto typu. staci ked im poslete e-mail na ich kontaktne udaje.
prajem aj Vam vsetkym vela stastia pri uzivani Zeleneho jacmena, tak ako som mal aj ja. Pekny den.

martak

Ahojte , okolo mesiacaa dvoch budem mat na predaj zeleny jacmen . Ale tak nie za tisic an iza 500 ale za 100 sk/3 euro taka symbolicka cena. Samozrejme je mlety a potom ešte kapsule. Neivem no .. ako som tu citala tak niekto s tym nebol spokojny ohladne zeleneho jacmena. Na kazdeho to inak vplyva ... aj moj syn bral napriklad pri cviceni creatin a jeho kamarat tiez . to iste cvicili to iste brali a na synovy nebolo skoro nic a ten kamarat bol nafuknuty jak balon:) no proste to bol priklad ... nie akzde telo znesie nieco co kazdy ospevuje .

babotka

tieto zelené produkty je opäť nejaký búúúú´m, ktorý ťahá peniaze z vrecka, hoci ktorí na to majú a nechce sa im zdravo stravovať a zdravo žiť, tak prečo nie?

hakira

máte pravdu zelený jačmeň je o ničom rok som ho pila ak blbec iba čo mi peniaze šli z vrecka a nič a ešte aj cholerika alebo tak nejak stálo ma to 10 000 Sk a nervy ale ináč nič škoda penazí

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zelený jačmeň pre zdravie - Fórum - ZDRAVIE.sk