ach zasa som si ublizila:(

Príspevok v téme: ach zasa som si ublizila:(
jmrd

ach zasa to na mna prislo.ale zacnem od zaciatku zacal sa mi ruct cely zivot, lasky, priatelstva, skola a vsetko okoo toho a tak som len jedneho dna chytila noznice a sprawila par zarezov do ruky to bolo nic o par dni znvoa a tak som pokracovala kazdy den cim dalej tym hlbsie :((( potom om skoncila v nemocnici a vtedy mi tuklo ze s tym musim prestat prestala som ale len na mesiac...vcera som zacala opet ale uz nie len ruky ale aj nohy uz :(

jmrd

rodicov zaujimalo vtedy davnejsie potom zacali schvovat setko ostre z dohladu a podla nich pomohlo lenze nepomohlo nikdy.......a ja sa nedokazem mat rada ekd som vzdy opusteba a citim sa zbytocna

2 jmrd

obavam sa, ze to sama nezvladnes. nechcem ta podcenovat, ale myslim, ze je velmi mala pravdepodobnost, ze to sama zvladnes. vyhladaj odbornu pomoc!!!

ecko

Mám problémy, mám starosti, ale v mojom živote nič nie je také dôležité, ako moje deti. Hlavne syn, ktorý je v kritickom veku a často mu hovorím, že každý problém sa dá riešiť. Problémy sa neriešia útekom z domu, pojedaním liekov... Predpokladám, že aj ty si pre rodičov všetko a určite by im bolo ľúto, že ty sa trápiš a vaši ti nepomohli to vyriešiť.