Doplnky stravy pri cvičeni

Príspevok v téme: Doplnky stravy pri cvičeni
otázniky

Chcem sa opýtať niekoho kto sa vyzná, alebo kto má skúsenosť... Môže sa kombinovať Lecitín, ktorý slúži na odbúravanie tukov, s nejakým iným doplnkom, ako napr. creatin, ktorý je na naberanie svalovej hmoty? Proste dá sa odbúravať tuky a zároven naberať svaly naraz? Ďakujem všetkým.

otázniky

Ako sorry ľudia že narúšam vašu náruživú debatu, ale niekto zrejme nepochopil o čo mi ide, že janulec :). A ked sme pri tom, ten creatin berem momentálne v tabletkovej forme, je v tom rozdiel? Za dalšie, Filaga ma dobre pochopil že nechcem ani neberať, ani rysovať, ja vyzerám tak akurát, len mám prebytočné tuky na bruchu, stehnách a tak proste, potrebujem aj nabrať nejaké tie svaly ale aj schudnuť. Musím ostať v strednej váhe, to jest do 79 kg a mám 77 teraz. Takže tak. Jedálniček meniť nemienim, jem čo mi chutí a nie su to žiadne nezdravé jedla. Som na tom dosť dobre. Chodieval som behávať, plávať, do fitka a na tréningy, vlastne všetko kôli treningom aby som stačil kondične. Prestal som kôli chorobe a teraz chcem začať odznova, naplno. + Nejaké tie špecialitky v podobe doplnkov, to ma brat namotal, nemám to z vlastnej hlavy :). Tak som tu poprosil o radu, že čo a ako... Teda. Može byť pred tréningom, granula Lecitínu, 25g Creatinu. A po treningu nejaké dobré chalko. Nech to má veľa bielkovin, tak? Bielkoviny hmm tých má veľa čo? Vajčené bielka a :)? No a pred plávaním a pred behánim len lecitín, na odburanie tukov a nasledne spalovanie... A pred fitkom len Creatin. OK? VDAKA a nehadajte sa mi tu :)

janulec

:) ja som len komentovala.

P.S. Najlepsie je bicyklovat al. behat a jest primerene, to je zarucena strata vahy. Al. potom zajst za trenerom, ktory bytvori cvicebny rezim a jedalnicek, ked clovek silou mocou potrebuje brat vselijake doplnky.

janulec

Filaga, tak si daj dve velke lyzice kreatinu s mliekom a uvidis. Neboj, nekombinovali, ale od kamosov a podobne vela pocujes, neeee? Take tehly by si chcel mat, jak moj fiance:))

janulec

z mlieka sa "nedogrcas", ale v kombinacii s kreatinom sa doseries. P.S. Najlepsie je neprezierat sa a clovek potom nemusi chudnut:) Hlavne u zien pri chudnuti co ide ako prve dole su prsia, ktore si potom dotycna najde pri kolenach...Pozri, za dva mesiace posilnovania som mala miery 85-59-85 (mam len 160 cm, takze keby som mala v zadku tych 90, vyzerala by som tucna:) a to som pracovala na tom, aby som pribrala, ja naberam velmi rychlo a byvaly bol kulturista a terajsi partner je fitnesak, tak neco malo o tychto veciach viem. Pozdravujeeeeem.

Filaga

ci sa doseries z mlieka + kreatin, to neviem, lebo to som neskusal, nizsie som pisal preco. Ale pochybujem, ze ta to hned prezenie. Mozno nejaky hnusny gainer by mohol mat taky efekt.

ak kombinovali kreatin s mliekom tak su urcite kulturisti ci "fitnesaci" :D)