slepak?pomooooooooc

Príspevok v téme: slepak?pomooooooooc
jaja

prosim vas...boli ma tak zvlastne nie silno pod pupkom asi 3-4centimetre do prava a lajicky povedane mi to vystreluje az do susky..moze to byt slepak? mam to na dotyk trochu citlive..bolia ma aj krizea okolie pupku takou palivou bolestou...prosim k doktorovi ma neposielajte ja im neverim hlavne nie tym nasim v tomto meste...inak som liecena chemoterapiou a neviem ci to nemoze byt aj neziaduci ucinok...boli ma to zhruba tri dni..skusala som aj vyskocit ale nepichne ma to vtedy..vlastne nepicha ma to vobec len taky ako tlak tam citim..mohli by to byt aj vajecniky?alebo ten slepak?horucku mam do 37,1 nezvraciam a mam miernu zapchu ale to mavam pocas chemoterapie stale...vopred dakujem velmi moc

agina

To je v pohode jaja....
Bio produkty nemaju vedlajsie ucinky, takze ich kludne mozes brat aj s chemoterapiou.Drzim ti palce.

jaja

prehanadlo mam doma ale ja sa bojim si hocico dat kedze som liecena chemoterapiou bo neviem co mozem...uz ma napadlo ze mozu byt tieto bolesti zo zapchy no dnes som uz bola dva krat na wecku..sice z bolestami ale islo:D pardon som nechutna

agina

Jaja slepak to asi nebude, skor to bude mat spoocne nieco s tou zapchou.Ak sa nechces cpat chemiou, pozri stranku -odkaz odstránený- su tam prirodne produkty, mnohe odporuca aj RNG, ktory v tejto oblasti je profik.