Jazvy po akné

amanda23

neviem ake velke mas jazvy, jediny ucinny sposobe moze byt bud chemicky peeling, po ktorom sa ti zosupe koza , ak su jazvy prilis velke vyrazne, potom to robia zbrusovanim koze, kde sa vyzaduje asi tyzden po zakroku nevychadzat z domu /lebo nebudes pekne vyzerat/ ale potom budes mat kozu ako babatko..Nastuduje na googli, osobnu skusenost nemam, len od znamych, najlepsie zajst do nejakeho centra estetickej mediciny, najlepsie zhodnotia poradia, treba ratat ze to bude stat pat desiatok eur.

kara

Presne,Eryfluid je roztok,kt.na jazvy nie je isto.Sťahuje póry a vysušuje pokožku.
Nemá niekto skúsenosti s laserom na jazvy po akné,prípadne na liečbu?dik

sunnysweetie

luba: boli to jazvy po akne, ako dlho si to brala, dostat to aj bez lekárskeho predpisu, napís niečo o tom viac

majulaaa

Počula som že "contratubex" obsahuje nejaké rakovinotvorné latky či čo...vraj to neni dobre používat, neviem čo je natom pravdy ?...

RNG

Eryfluid je erytromycin , antibiotikum proti bakteriam, specificky na kozi.
Mozes predist jazvam, ale ze by to malo vplyv na existujuce, to neviem akym cinom.
Nic take ani vyrobca Pierre Fabre Dermatologie netvrdi....

ujuj

ak si ten obvaz nechas do konca zivota, zmiznu tvoje problemy s jazvami!! :)ale nie..asi len na noc, nie? tak som to pochopila ja. ale ako vravim, ja radsej spim...