medicina

jaja

dakujem vam za reakcie,necham to este na cas a rozhodnem sa,zatial studujem este na inej skole,ja neviem,ale stale mi vrta hlavou ta medicina=)ved to,ze ma to bavi,ale chemia je tam dost narocna,vsak?dustyna a kde studujes medinu?to rada pocujem,ze by si nemenila=)a mate aj nejaky volny cas?lebo niekedy uz mam pocit z rozpravania,ze tym studentom akoby sa zastavil zivot a vsetko sa kruti len okolo ucenia co verim,ze tak nie je=)a naozaj musite vediet skoro vsetko na skuske?drzim palce vsetkym medikom,uvidime ci sa casom k vam nepridam=)

damian

Mili, a este treba mat na pamati to, ze lekari su pod neustalym tlakom farmaceutickych firiem, co sa snazia predat liky. Casto lekari proste musia predpisovat, lebo su nuteni. Viac o tomto probleme piseme v teme 'Pravda o rakovine - vitamin B17'.

solly

cav jaja, nestudujem sice medicinu no uvazujem o tom, na buduci rok maturujem. Mohlo by byt celkom fajn pokecat a preto ak budes mat chut, tak sa ozvi!
solly@orangemail.sk

dustyna

Suhlasim s extra,chce to vela odriekania,ale ak to chces,tak to stoji za to.Ja studujem 3 rok medicinu,velakrat je to doslova boj,ale nemenila by som.Rozhodni sa spravne.Sama som pred medicinou nevedela,do coho idem.Ak sa rozhodnes pre tento smer,hlavne vela trpezlivosti a stasticka.Ja by som sa uz studia mediciny nevedela vzdat a verim,ze som si vybrala spravne.Takze budem bojovat dalej:).Rozhodni sa aj ty,podla svojho srdiecka.Ak to skutocne chces,tak sa to da zvladnut.Drzim palceky

jaja

mam kamaratky ktore normalne chodia cez wekendy na discoteky,maju priatelow atd a studuju medinu,ale howori sa,ze tam nemas cas na nic okrem studia tak aka je prawda?wiesco ja newiem,ale stale ma to k tomu taha,aj ked momentalne ine studujem

extra

Ja som medicka. Idem do stvrtaku teraz. Poriadne sa rozhodni ci tam chces ist. Jedine iba ak si fakt nevies predstavit nic ine okrem tohto z toho co by si chcela v buducnosti robit. Musis byt hlavne psychicky velmi stabilna. A kvoli platu sa to urcite neoplati, zacinajuci lekar ma cisteho osem tisic a to dokonca vo fakultnej nemocnici. Teraz som na praxi a aj vrchne sestry mi povedali, ze som si zle vybrala. Ale ak tomu chces venovat takmer vsetok volny aj nevolny cas tak pod do toho. Ale hlavne dobru psychiku si to vyzaduje.