Kto skúsil Herbalife?

modracik

Mam,nie dobreeeee.Mozno kozmetika ma nieco do seba,ale doplnky vyzivy poznam ovela kvalitnejsie a ucinnejsie ako Herbalife.Aspon teda mne pred par rokmi pri zdravotnych tazkostiach nepomohli,boli to vyhodene peniaze, ale aj to je skusenost....Moji mladi susedia chceli v MLM pracovat, doplatili na to riadnou sumickou .

zuzzkap

No ja som dnes absolvovala po dlhých rokoch u známej sedenie s "nutričnou poradkyňou". No ani po tých cca 11 rokoch sa nič nezmenilo to isté zatajovanie po celú dobu až do stretnutia, ale akonáhle som uvidela ten znak na notese dotyčnej "nutričnej poradkyni" bolo všetko jasné. Svojho času pred 11 rokmi som mala tú česť pokúšať sa robiť predaj HB. Ako zveľadili sa váhou,a le ten otrasný štýl ostal. Kecať kecať kecať to vie každý :-D Ale keď mi dotyčná treskla, že ja aktívny športovec môžem strácať mojou zdravou stravou svalovú hmotu som sa nezdržala smiechu. Ako to nemyslia vážne. Nič nové mi nepovedala, stravu si odkukali z bežného zdravého stravovania a doplnili to svojimi nechutne drahými koktajlami. Prosím pekne doma som si to pekne zrátala, že moja osobná trénerka ma stojí o polovicu menej ako ich koktejly a jedálniček mám od nej na mieru ušitý. No škoda strávených 2 hodín v tak krásnu sobotu. Rozhodne kto chce schudnúť nájdite si v najbližšom fitku osobného trénera a ten vám urobí jedálniček a cvičebný plán na mieru a zaručené schudnutie min. 12 kg za 3 mesiace ;-)

smejo11

Dobry den prajem vsetkym :)

k HB asi tolko...mala som moznost pracovat, uzivat a predavat produkty tejto firmy.

Bohuzial nie som spokojna s filozofiou aku propaguju.
Po prve ak by niekto chcel zacat pracovat s tymito produktami musi sa zaregistrovat za 130 eur s tym,ze dostane aj nejake produkty...ale to,ze vas nutia chodievat na rozne seminare a skolenia ktore tiez nieco stoja a kupovat si knihy a stale novsie veci tak to uz nepovie nik...ja vam to pisem otvorene...je to tahanie penazi.
Po druhe ak sa niekto necha ukecat a kupi si tie produkty tak su neskutocne predrazene ale jasne budu sa ohanat kvalitou a tym,ze na trhu su potraviny v otrasnom stave. Ale schvaaalne skuuste sa spytat svojho poradcu,ze kolko z tych penazi co mu date ma on.. zatoci sa vam hlava. Vacsinou ti ludia nemaju sajnu o tom,ze co sposobuje vlaknina v tele..oni nepoznaju vasu stravu to co jete kolko kalorii. Jasne koktejl je super a este vam nakecame,ze ak si to prepocitate tak to vyjde ako klasicke ranajky ale to,ze nan treba mlieko a po pripade nejake ovocie rozmixovat tak to si asi ukradnete v obchode.Ano u vacsiny je skvely efekt na zaciatku ale povedzme si..kto ma priblizne 100 eur a viac mesacne navyse za HB a to som povedala malo pretoze pri dalsej konzultacii vam uz musim nanuutit iny produkt ktory potrebujete kvoli vasim vysledkom...btw skuste sa na tu vahu postavit dva x po sebe :)

A po tretie ja osobne koncim s HB pretoze mi je proti srsti brat tolko penazi od ludi takze vacsinou som to predavala za taku sumu akou som aj ja nakupovala a tym som bola pre mojich kolegov asi uplne sialena pretoze som tomu nedala hodnotu a nemohla som nakupovat tovar vopred a kupovat tak tovar sebe.

Jednoducho ma to mrzi ale mam chrbtovu kost a okradat ludi nemienim :) sportu zdar

style78

Zdravim , mal som klientky, ktore chudli s HBL a skoro sa dostali na psychiatriu (podla ich vlastnych slov)
Problem nie je v sejkoch, v koktailoch, problem je v tom ako dlho ich ludia pouzivaju ako nahradu stravy. A v tychto pripadoch islo o niekolko mesiacov. Vseobecne su sejky na chudnutie navrhnute tak, ze obsahuju
vsetky ziviny, ktore organizmus potrebuje, ale energeticku hodnotu maju nizku. Je to preto aby si telo zacalo chybajucu energiu doplnat zo svojych tukovych zasob, lenze...existuje bod zlomu, kedy telo pride na to, ze mu chyba energia a zacne setrit. Chudnutie sa spomaly az uplne zastavi a nervozita narasta :) Takze zaver, sejky ako nahrada stravy mozu byt riesenim, len clovek nesmie prekročit ten bod zlomu.Sam vyuzivam v niektorych pripadoch u klientov taketo koktaily (nie HBL)lebo klient nema cas varit si, nema cas najest sa a pod.A ked viete kde je bod zlomu, tak funguju vyborne, ale aj tak je to len nahrada a vzdy ostane hlavnym cielom naucit a pomoct klientovi narabat s realnymi potravinami.

m.
www.dokonalyplan.eu

jennydm

Dobry den, precitala som si nazory, ktore tu pisete. Nazor sa nesudi, nie je dobry, ani zly. Proste je.
Ale z vlastnej skusenosti mozem napisat a na 100 % si za tym stojim, ze HBL naozaj pomaha a funguje. Dostala som sa k nemu pred mesiacom.
Nepotrebujem nejak vyrazne chudnut, mozno 2-3 kg. Dlhe roky som aktivne sutazne cvicila gymnastiku, takze chudnut som nikdy nepotrebovala. Moje hodnoty pred 2 tyzdnami boli:
Tuk v celom tele 25,6 %, vcera som sa merala znovu, moj celkovy tuk sa posunul na 23 %. A jedine, co som robila bolo, ze pijem termocaj, namiesto klasickeho caju, citim, ze ma precistuje, na malu chodim kazdych 10 minut. Niekot si povie, no super tak teraz chodim na WC v jednom kuse, co je na tom dobre. Ale my ludia sme bohuzial taki. Neuverim kym neuvidim. Ak by sa v mojom tele nic neudialo, ziadna zmena, povedala by som si, ze to proste nefunguje. No niektori si povedia, ze i tak to nefunguje. Hladaju v tom len to najhorsie. Zacala som sa vyprazdnovat pravidelne 1-2 x za den. Citim sa lepsie.
Druha vec, ktoru som zacala robit, zacala som ranajkovat. KOKTEJL. Nikdy som neranajkovala, prve jedlo som do seba natlacila okolo dvanastej na obed, lebo na ranajky som nemala cas. Priprava koktejlu trva 30 sek. takze mi to vyhovuje.

Treba si uvedomit, ze pri zlej diete, ci uz pouzivate vyrobky HBL alebo ine nikdy neschudnete. A dalsia vec, moja vaha sa neposunula. Stale vazim 57 kg. A ano, ludia sa vacsinou postavia na klasicku vahu a ked sa po mesiaci ich vaha nezlepsi, tak sa vykaslu na dietu. Samozrejme, ze vaha sa neposunula, ked Vas nema kto viest, chudnete zo svalov a naberate na tukoch. Ja som zhodila z tukov, na svaloch som nabrala cca 0,5 % ale vzhladom na to, ze uz aktivne necvicim, je to super. A to preto, ze vsetka ta energia, vsetky tie kcal, ktore za den prijmem, sa mi neukladaju ako tuky, ale moje telo ich vie vyuzit a ,,premenit,, na svaly. Cize z toho vie vytazit co najviac. Zoberte si, ze len pri obycajnom pisani perom si namahate svaly, cvicite. Pokial sa ale zle stravujete, tak strava sa Vam ulozi do tukov a svaly v tej ruke Vam myznu. No pri spravnej strave svaly na ruke pri pisani naberaju a tuky odchadzaju.
Tak ako som napisala na zaciatku, ze kazdi ma svoj nazor, nikomu ho neberiem.
Ale pred tym, ako budete robit nejakej firme zle ci dobre meno, akejkolvek firme, zamyslite sa a priznajte si, ci nahodou nerobite nieco zle vy.

Z vlastnej skusenosti viem, ze v HBL sa o Vas postaraju. Sleduju s Vami Vas novy ZIVOTNY STYL, o com to samozrejme je a nie len o chudnuti a peknym sposobom na Vas dohliadaju, ci je vas postup chudnutia spravny.
Pretoze ak si kupite nejake ,,vitaminy,, ci ,,vlakninu,, alebo protein v obchode, lekarni, stanku s produktami pre kulturistov, jedine, co urobite je, ze zaplatite niekomu za produkt, ktory ani neviete co Vam v tele robi, pretoze v tej lekarni a v tom obchode vam to nikto nevysvetli, a ak aj nahodou ano, tak vam povedia len to dobreee, ale to zle, coho je castokrat ovela viac ako toho dobreho zamlcia.
Tak si polozte otazku.
Kolkokrat ste si nieco kupili v lekarni, v obchode, v potravinach.
Nespocetne vela krat.
A kolkokrat vam ten predavac, lekarnik zavolal na druhy treti den, ako sa citite po tom produkte, ci Vam nahodou nerobi zle? NIKDY. A to sa Vam ani nikdy nestane,
Nevravim,z e HBL je len dobry a nemoze narobit vo vasom tele sarapatu. Pokial naozaj narazite na distributorov, ktorym ide len o obohatenie sa, ktorych je bohuzial stale dost vela.
Ale nehante a nerobte zle meno ako pise OLIBON kym sa sami nezamyslite nad pravdou a nepripustite si ju.
Prajem pekny den

olibon

Po pol-hodinovom študovaní príspevkov na túto tému mi nedalo nenapísať. Dala som si tú námahu a len kvôli napísaniu svojho príspevku som sa zaregistrovala a píšem pre všetkých s negatívnymi, ale aj pozitívnymi ohlasmi . Typická nátura nás ,,vždy nespokojných a vždy kritizujúcich slovákov´´ nám nedovolí pozerať sa na vec s nadhľadom. Hneď na úvod chcem napísať, že nie som predajca týchto výrobkov ( pre nedôverčivých). Ako som tak čítala, tak väčšina z negatívnych skúseností bola písaná na základe toho, že si ľudia buď objednali produkty herbalife z internetu na vlastnú päsť ,alebo sa stretli z nejakým len náhodne sa zaregistrovaným predajcom týchto produktov ,ktorý na ľudskej hlúposti zarábali veľké peniaze. Preto mi to nedalo a píšem lebo zbytočne robia zlé meno. Chcem poskytnúť pre celú ,,nezasvätenú´´ laickú verejnosť pár pravdivých informácií. Produkty herbalife neboli VÝHRADNE vyrobené na chudnutie. A tu sa dostávame na kameň úrazu . Existuje sieť jedného nemenovaného štúdia na Slovensku, ktorá sa zaoberá nie chudnutím, ale komplexnou pomocou pre choré telo . To v prvom rade znamená očistu až potom chudnutie, priberanie, svalové spevnenie a podobne. Sieť týchto štúdií funguje na princípe zdiagnostikovania na špeciálnom prístroji. Len pre informáciu, diagnostika je pre každého jedného klienta, ktorý príde ÚPLNE zadarmo . A nie ako tu niekto píše že zaplatil a podobne. A ak sa tak aj náhodou stalo, tak zrejme bol obeťou klamstva. Prístroj dokáže presne vypočítať, keďže je táto téma na chudnutie tak sa zamerám na to. Prístroj dokáže zmerať podiel viscerálneho (vnútorného ) tuku, vonkajšieho tuku, hladiny cholesterolu a množstvo ďalších parametrov ,ale okrem toho sa zameriava aj na diagnostiku chorôb samozrejme takých, ktoré už majú za následok príznaky a dopad na ľudské bunky. Ako je možné, že do týchto štúdií chodia ONKOLOGICKÝ pacienti? Myslíte si, že práve takýto úžastný ľudia potrebujú a chcú schudnúť? Áno, môže sa stať aj to, ale väčšina potrebuje nejako pomôcť. Nie sú to len onkologický pacienti ale aj SKUTOČNÝ a reálny VRCHOLOVÝ športovci. Nebudem sa obracať na mená vrcholových futbalistov ktorý propagujú herbalife, nakoľko tí urobia čokoľvek pre peniaze ak im nejaká firma zaplatí a pritom nemusia s herbalifom vo svojom jedálničku či kozmetike a programoch nič mať. Preto hovorím o naších i zahraničných skutočných športovcoch z mäsa a kostí . Toto nie je len o chudnutí . Samozrejme, že sa táto značka spomína hlavne s chudnutím, keďže obezita je civilizačným ochorením a trpia ňou ľudia po celom svete. V súvislosti ozdravovania a liečenia sa až tak nespomína, ale toto bolo vždy prioritným pre herbalife . A to ani množstvo lajkov nievie. Vrátim sa k téme nech neodbieham. Proces chudnutia funguje v prvom rade na prečistení tela (čriev) a nie ,že niekto si hneď dá nejaký koktejlik z herbalifu alebo čo. Je to viacero druhov vlákniny a práve toto štúdio s ohľadom na regeneráciu buniek Vám skutočne zostaví program na mieru. Kde sa najskôr riešia iné veci ako chudnutie. Lebo je všeobecne známe že zdravé chudnutie nemôže prebehnúť skor ako očista tela a jeho zotavenie. Až vtedy je telo pripravené zbaviť sa viscerálneho aj vonkajšieho tuku aprijať vhodné živiny.. Ak chce niekto tvrdiť, hovorí sám sebe: ,, ja to nepotrebujem´´ a podobne je na omyle. Niekoľkoročná štúdia skúmaním ľudského tela potvrdila tento fakt. Samozrejme, že vláknina sa dá zohnať aj prirodzenou cestou, ale ak sa zamyslíme, rieši sa momentálny stav .Zjem ovsené vločky idem na toaletu , čreva sa vyčistia. Ale problém niekoľkých rokov, kedy sú klky a bunky čreva zanesené hamburgerom spred 10 rokov, sviečkovou , mastným mäskom spred 5 rokov sa jednými raňajkami ovsených vločiek nenapraví. A to je to, čo veľa ľudí nechápe a kupujú na kilá produkty z internetu od herbalife bez pomoci zaškoleného pracovníka. Nahádžu do koša len nejaké formula 1 bez vedomia o správnom fungovaní. Ja sa ani nečudujem, že sa vyskytnú u nich zdravotné problémy. Neznamená keď pracovník v nemenovanom štúdiu má ,,len ´´ školenie, že nevie dostatok. Študovala som na zdravotnej škole , následne na lekárskej fakulte a s určitosťou môžem potvrdiť, že vedomosti ktoré vedia o ľudskom tele školený pracovníci sú na vysokej úrovni. Ako som sa dopočula o herbalife? Priateľ pracuje pre CERTIFIKOVANÉ štúdio , ktoré ma licenciu práve na holistický prístup ku klientovi. A školenia ktoré podstúpil vôbec nevyzerali a neboli v zmysle čo najviac natlačiť ľuďom produktov, aby sme sa my nabalili. Začalo to poriadnou výučbou o tenkom , hrubom čreve a podobne. Venujem sa aktívne behu . Pripravujem sa na maratón a dosť sa zaoberám zdravou výživou. A preto viem, že ,,byť chudá ´´ a cítiť sa dobre nie je otázka niekoľko mesačného chudnutia. A znova nabratia tzv. jojo efektu. Je to ŽIVOTNÝ SMER a voľba v živote. Priateľ, ktorý pracuje pre dané štúdio študoval biomedicínske inžinierstvo. Vždy chcel pomáhať onkologickým pacientom. Učil sa o daných prístrojoch, ktoré využívajú aj v práci. Ak si ktokoľvek z Vás myslí že by sa firma, ktorá ako Vy tvrdíte, chcela nabaliť len na peniazoch , že by používala takýto prístoj , ktorý pomáha ľuďom v prvom rade po zdravotnej stránke. Že by ho vôbec využívali? A unúvali sa? Ja určite pochybujem . Z toho čo mi rozprával priateľ, zo školení a konzultáciou s riaditeľom týchto pobočiek na Slovensku . Som len žasla, ako je možné, že človek, ktorý ma nad 60 rokov vyzerá na 30 a to doslovne? Teraz si Vy protirečníci a dudroši poviete je to v genetike. No to Vám nebudem protirečiť . Ale ďalší príklad jeho žena. Krásna a to doslovne bez mejkapu vyzerá neskutočne, to by ženy, ktoré sú už babičkami neverili. Ďalším prikladom je Pán 87 ročný bez jedinej choroby a vyzerá na 60 . A takto by som mohla pokračovať, nakoľko takýchto ľudí je tam množstvo . A odstránim nejaký čudný fakt. Nie je pravda že zamestnanci majú nútené kupovať a dopovať sa týmito výrobkami. Čo je však najdôležitejšie, z týchto ľudí vyžaruje neskutočná sila a energia. Ľudia ktorý to nezažijú a nevidia na vlastné oči z profesionálneho hľadiska neveria. Len si kúpia z internetu, či nechajú si poradiť ,,akože od školeného pracovníka n nejakom kancli´´ a čakajú na zázrak. Toto štúdiu nikde neohlasuje, že to nahradí ktorékoľvek jedlo či podobne . To len rôzny kumpáni, ktorý o sebe hovoria ako o školených pracovníkoch narozprávajú a len uškodia a spôsobia problémy. Je to na veľmi dlho, ale venovala som hodinu svojho času písaním na tento portál, a aj tak viem, že sa nájde hŕstka neprajníkov, čo vyčkávajú, kým niekto napíše svoj názor ,aby ho mohli písomne atakovať. Preto Vám dopredu píšem. Som šťastný človek, ktorého to nezaujíma. A adresujte to tým ktorý Vás s produktami herbalife oklamali. ....... Len pre ujasnenie sieť štúdia podľa názvu neuvádzam nakoľko všetci neprajníci budú písomne špiniť DOBRÉ meno. Tak to ani neskúšajte. Lúčim sa s mojím obľúbeným citátom od Matky Terezy. Len život ktorý žijeme pre druhých má zmysel.

kristieee

Ahojte. Chcela by som sa aj ja podelit s mojou (nie moc pozitivnou) skusenostou s produktami Herbalife. Minuly rok som natrafila na zlavovom portali na ponuku, ktora ma zaujala. Pisalo sa v nej, ze mi odbornici zmeraju hodnoty v tele - tuk, organy, vyzivu a podobne za neuveritelnych 5 euro! Ked som tam prisla, vsade som videla ich vyzivove doplnky a uz vtedy som si hovorila ze preboha, nic si nekupim. Lenze ta baba ma dokazala zlomit (neviem ako sa jej to podarilo) a ja som si odchadzala odtial s koktejlom, nejakym umelym sypanym cajom (ktory je zevraj zazracny a ludia po nom nie su vobec unaveni! Bodaj by nie, ked obsahuje take mnozstvo kofeinu ako kava ze...)a megadrahym multivitaminom a este nejakymi tabletkami. Sampozrejme som to zacala hned uzivat, plna nadsenia ako schudnem (aj ked chudnut vobec nepotrebujem), nebudu sa mi lamat nechty a podobne. Pravidelne som chodila na kontroly a baba mi merala moje hodnoty. Ktore sa uzivanim nie a nie zlepsit. Samozrejme - ja som nepocitovala ziadne zlepsenie samozrejme, prave NAOPAK: Tym ze som prestala viac menej jest menej normalnej stravy (ved namiesto ranajok a vecere iba koktejl) tak sa mi za mesiac spravil 3x herpes - co ja som ho mavala nanajvis jeden krat do roka, v lete som ochorela tak ze som nevedela rozpravat (ja chora nebyvam vobec!), vlasy mi zacali padat tak, ze som pri kazdom cesani plakala a o nechtoch ani nehovorim. Samozrejme spojila som si 2+2, Herbalife som vysadila, dala som si zdravu stravu od Mačingovej, este mesiac som chodila na tie ich merania (kde sa mi stale snazili predat dalsie produkty, kedze som nemala lepsie vysledky... "viete, ono to je preto, lebo neberiete este tieto doplnkove produkty..." - ktore som si zohnala cez internet lacnejsie, len som sa jej o tom nezdoverila, cize som brala vsetky mozne tabletky) a neverili by ste, tuk na vahe klesal, vysledky sa zacali zlepsovat. Ja sama som sa citila ovela lepsie. Hrozne som sa v duchu smiala ked mi komentovala moje zlepsenie baba z herbalife... No a potom som jej povedala kde je pravda, baba samozrejme vobec nechapala, ako je take nieco mozne, ze este sa s takymi zlymi reakciami nestretla... Neviem ci klamala, alebo bola uplne mimo. Ved je to logicke, ze schudneme ked zacneme namiesto normalnej zdravej teplej stravy jest kopu tabletiek a pit iba nejaky koktejl, no nie? A je podla Vas zdrave, aby ludia namiesto ovocia natlacili do seba asi 10 tabletiek, aby si doplnili aspon nejake vitamini, kedze ten koktejl takmer ziadne nema?? No a mam skusenost samozrejme aj s ich kozmetikou, take akne ako sa mi spravili z tych kremikov som este nemala - take tie vacsie vyrazky, ktore bolia, a vyzeraju zle... Ja som ale nevedela ze je to tym, a ked mi dosla ta kozmetika, kupila som si biodermu, a postupom mesiaca sa mi zlepsila aj plet. Jedine co od nich pouzivaj je ich pletova voda, ta mi nijak neublizila, mozno preto, ze neobsahuje ziadne z ich "zazracnych latok". Tymto mojim prispevkom nechcem nikoho odradit, urazit, iba sa podelit s mojou skusenostou. Bohuzial, nebola moc pozitivna... Cely herbalife mi pride ako brain washing, vsetci ti dileri pravdepodobne ani nevedia co ponukaju...

jajco

kirsten 21 - suhlasim s tebou, len trosku poopravim par veci... :-) uz je na trhu 33 rokov a funguje v 88 krajinach sveta...

jajco

muscleman - pokial porovnavas produkty pre ludi ktori sa venuju kulturistike s vecami z herbalife tak asi tiez nevies co s cim porovnavas... veci z herbalife nie su urcrne len pre kulturistov, nie su urcene na naberanie svalou v takom tempe ako to robia produkty v sportovych obchodoch, herbalife je urceny na vyzivu tela od zakladu, ked mas trenersku skolu a mali ste tam co to o vyzive tak mi napis ako das do poriadku stitnu zlazu, vredy, egzemy, problemy so srdcovo cievnym systemom, s vyrazkami, s lymfatickym systemom... a je toho o vela viac... s produktami z obchodu so sportovou vyzivou asi nedas do poriadku tieto veci... ak ano tak klobuk dole... sorry ale porovnavate jablka s hruskami, a to predsa nejde...