Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto skúsil Herbalife?

dana660xz

kirsten ja sa pytam len an jednu otazku a staci mi na nu odpovedat ano/nie. otazka znie: odporucas ludom jest koktejly namiesto jedla?

kirsten 21

Na všetky otázky by som mala odpoveď. Bohužial mali ste zlú skúsenosť a je to váš názor. Ja nikoho presviedčať nepotrebujem.

dana660xz

kirsten21 a ty teda odporucas ludom jest koktejly namiesto jedla?
vies, ja som vsetko dodrziavala, vaha isla dole, ale ako som skoncila, mala som kila naspat s bonusom. mala som od vasho odborneho poradcu aj jedalnicek a napriek tomu mi to lekarka vyslovne zakazala kvoli zlym pecenovym testom a krvnym testom. tyzden pred mojou erou herbalife som bola na preventivke a potom po 2 mesiacoch mi zas robila tieto testy a zakazala mi to, chybali mi mineraly a vitaminy a nehovoriac o tom ze zo schudnutych 7 kil bolo iba 1,5 kila tuku, lebo ta vasa "odbornicka" mi povedala aby som necvicila. a uznaj, ze pri 58 kilach, ked das dole 7 kil z toho len 1,5 kila tuku (vyska 163cm) to nie je zdrave. nikto ma nepresvedci o tom ze herbalife je dobry, je to len a len o peniazoch.

kirsten 21

Ahojte, ja pracujem s Herbalife a ručím za výsledok pokiaľ sú dodržané kroky ktoré majú byť dodržané. Spoločnosť ktorá je na trhu 30 rokov v osemdesiatych krajinách sveta, vo svojom poradnom zbore má lekárov aj vedcov. Ako jediná spoločnosť na svete zaoberajúca sa výživou má v poradnom zbore človeka ktorý získal nobelovu cenu za medicínu. Je svetovou jednotkou športovej výživy.Len čaj vyvíjali 11 rokov.Šesťkrát kontrolujú výrobok kým sa dostane do skladu v danej krajine.Ak nieje na 100% kvalitný, nepustia ho na trh. Je to spoločnosť ktorá vôbec nepocítila svetovú hospodársku krízu, práve naopak.Lionel Messi, Nadal, David Beckham, Barack Obama, Julia Roberts, Fernando Verdasco, Filippa Hamilton, Jose Mourinho a vela dalších používa výrobky od Herbalife, takže posúďte sami.Ale pozor od koho si výrobky kupujete, nikdy nenakupujte na internete, tovar je síce lacnejší, ale je po záruke, alebo je v balení niečo úplne iné a vtedy výsledok nečakajte.Najlepšie je ak zájdete k odbornému poradcovi ktorý sa tomu naozaj venuje.
A múdri ľudia čo kydajú na Herbalife a vôbec sa v tom nevyznajú, nech si idú kúpiť celaskon do lekárne a nech sa im darí.

vedajka

mne herbalajf nanutil partner ked som sa snim zoznamila a on tam robil, nemalo to na mna skoro ziadny ucinok, sice som sa citila trosku lepsie,ale za tie peniaze co bi som za to dala to nestalo,on mi tokupil z vlastnych lebo mal samozrejme zlavu a nahanal nejake body ci co aj tak sa nato potom vykaslal,povedal ze to je strasne klamstvo a zlodejina cely multilevel marketink.aspon myslim ze sa to tak vola,vacsina penazi ide do vrecak dilerov a tomu rebricku a produkt stoji zahovno.

Silva25

Ahojte, ja som za Herbu vzdy smiala. ale nakoniec som to skusila, bola som velky skeptik a mam 7 kg dole...mne to pomohlo, rano som nejedlavala vobec, koktail mi vyhovuje s ovocim inak by som ho nevypila, obed normis, vecera ich tycinky, 10 0ludi 100 chuti, ale zalezi od vas ci chcete, samozrejme sa nevratim k starym stravovacim navykom, takze te jojo efekt je asi o tom, a ps nie som predajca ani nevzdelanec :-))) drzim palceee je ale pravda ze je to dost drahe, ale tie kg mi za tie prachy stoja

palca

Len tak mimochodom Herbalife patri do sekty, ktorá sa nabaluje na zdravi ľudí. Najvačší konzumenti su aj tak ich predajcovia, ktorí to maju za povinnosť jest. Moja kamoska tam robila, zo zaciatku bola ohurena z ich pozitivnej energie, vsetci o tych vyrobkoch tak uzasne rozpravali, rozpravali jej, aby tie vyrobky jedla, lebo len tak ich moze odporucit klientom. Viac krat do mesiaca maju stretnutia, za ktore si musia platit. A najviac ju dozralo, ked chcela usetrit na kurierovi, ktory by jej tie vyrobky doniesol domov, tak sa rozhodla, ze tie vyrobky si sama vyzdvihne v Blave a ci nezaplatila skoro rovnako - že za balne!!! Su strasne nenazraty. To bol posledna bodka kedy povedala dost.

evik1

chodte do športového obchodu,tam je x doplnkov s dávkovaním a omnoho lepším zložení a viaczložkovými bielkovinami.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto skúsil Herbalife? - Fórum - ZDRAVIE.sk