Kto skúsil Herbalife?

veron1212

no kto po tom neschudol,fakt urobil asi nejaku chybu!..len si zoberme ze na chudnutie je to nahradenie 1 az 2 hlavnych jedal denne tym koktejlom.1 koktejl po urobeni ma asi 220kcal,cize smiesna kaloricka hodnota.das si dve,cize 440kcal..pre optimalne chudnutie je prijem okolo 1200-1300kcal...tak 1200-440--> 760kcal..uz aj keby ste si dali na veceru nejake vytucene cestoviny tak ste sa strepali do toho prijmu...jasne ze ked si rano date koktejlik a potom cely den do seba tiskate jedlo tak neschudnete,ved predsa chudnutie je vyssi vydaj energie ako prijem a nie vypitie 2och koktejlov herbalife....herbalife sam o sebe nie je na chudnutie,ten koktejl zasyti,cize je vhodny napr pre ludi ktory nestihaju ranajkovat,obedovat,...a obsahuje hlavne vitaminy,ktore pokryju dennu potrebu.Cize kludne mozte chudnut aj bez herbalifu.Tie koktejly aj s tou celou sadou su len akousi pomockou na ocistu a vyzivu organizmu..thats alL!

_januska_

Ahojte baby,
ja som herbalife skusila, vydrzala som to tri mesiace a schudla som len v prvom mesiaci a to tiez eln 1kg... ani peniaze mi nechceli vratit ani nic aj ked vam povedia ze zaruka plati a je tam... nie je... podla mna to je nejaky ojeb ked vsade hovoria ako z toho kazdy schudne a hen tu co citam tak nikto nic... a ked im to poviete ze ste z toho neschudli tak vam povedia ze to nie je mozne lebo vsetci z toho predsa schudli takze autmaticky robite vy nieco zle. to ma dost nasralo. rozmyslam ci by som to skusila este raz ale uz asi nie...

jarka43

Ľaľa sem:
-odkaz odstránený-

akékoľvek jedlo budeš jesť v primeranom množstve (riadne jedlo, alebo ktorúkoľvek náhradu) budeš chudnúť. A naopak.

misicka

formula 1 naozaj naplni zaludok ako hlavne jedno a nebudes mat pocit hladu...mam to odskusane a nie iba raz....za 6 tyzdnov som schudla 5kil...samozrejme som aj cvicila a uzivala aj ine produkty herbalife...vlastne celu bunkovu..iba odporucam...

maruska84

ahoj, to je blbost,sice mozno schudnes,ale zacnes normalne jest a neberies to spät.. tie peniaze radsej investuj do zdraveho stravovania,urob si cviklovy salat, ak chces, pridam tu recept, je to zo stravovania od A. Macingovej,ma to aj na internetovej stranke a poviem ti, cim viac ho zjes, tym viac schudnes..ale fakt, radsej byt tebou,zmenim stravu, ja som si vyskusala teda vselico,vselijake tabletky a podobne a je to blbost,akurat si donicis metabolizmus..ten detoxikacny program ta stoji len to, co das za tie potraviny a ver, ze sa to financne da utiahnut, je to vyborne chutne a navyse tam plati, ze cim viac toho zjes,tym viac schudnes, pretoze tam je zakomponovana hlavne korenova zelenina..a ta je jangova,takze urychluje chudnutie..mam to odskusane a mozem len vrelo odporucit..a za mesiac schudnes min.4kg, co nie je moc,ale pri tej strave ide hlavne o udrzanie svalstva a stratenie tuku a ver mi, ze ma teda fakt viac potesilo,ze mi ubudlo tak vela cm, na vahe az tak nezalezi,ked sa pekne vyrysujes..drz sa a nenic si metabolizmus,fakt to radsej investuj inam :) napr. do nejakeho sportoveho pristroja domov :) aj to mam odskusane :)

so

Pokial mate k tomu poradcu, ktoremu sa da doverovat a ktory sa vam venuje, tak to funguje stopercentne. Zarukou je, ze je to vyvinute svetovymi spickovymi odbornikmi na vyzivu. Pocit hladu mozete mat, ak nemate organizmus vycisteny. Preto nestaci len F1. Mam to z vlastnej, len pozitivnej skusenosti a nikdy som neolutovala ani korunu, ktoru som do toho vrazila.

pavel durina

Ja mám osobnú skúsenosť, viac krát som sa dostal z veľmi zlých zdravotných stavov. Z ktorých som sa veľmi rýchlo dostal do normálu.
Pokiaľ človek dodržuje danú "kúru", dostaví sa výsledok.

mr

Netreba Herbalife.Ja som to vlani skusila .ale len jednu cast,nechcela som chudnut,max 3kg.Skor som chcela obnovit akoze organizmus,kvoli neustalej unave.Co som predtym vyskusala vsetko.Ale vlani som ani 1kg asi neschudla.Predtym ´10rokov dozadu mi mozno na zaciatku pomohol.Konecne som sa nastartovala,zacala spravne jest ,mieco schudla mozno aj 7kg a zvysok isiel sam.Ale nemyslim,ze to kvoli nemu.Sport,spravna strava.A tie peniaze si radsej pridaj k dovolenke.Plavanim tam schudnes skor.

linka

Vobec som nemala pocit plnosti a za mesiac som schudla možno 2kg.To s cvičením som schudla viac a to som si dopriala aj sladkosť.Aj mna tak oviali,že budem mať pocit plnosti,ale nemala som.Viac ľudí na to nadáva ako si to chváli.