Kto skúsil Herbalife?

palca

Len tak mimochodom Herbalife patri do sekty, ktorá sa nabaluje na zdravi ľudí. Najvačší konzumenti su aj tak ich predajcovia, ktorí to maju za povinnosť jest. Moja kamoska tam robila, zo zaciatku bola ohurena z ich pozitivnej energie, vsetci o tych vyrobkoch tak uzasne rozpravali, rozpravali jej, aby tie vyrobky jedla, lebo len tak ich moze odporucit klientom. Viac krat do mesiaca maju stretnutia, za ktore si musia platit. A najviac ju dozralo, ked chcela usetrit na kurierovi, ktory by jej tie vyrobky doniesol domov, tak sa rozhodla, ze tie vyrobky si sama vyzdvihne v Blave a ci nezaplatila skoro rovnako - že za balne!!! Su strasne nenazraty. To bol posledna bodka kedy povedala dost.

evik1

chodte do športového obchodu,tam je x doplnkov s dávkovaním a omnoho lepším zložení a viaczložkovými bielkovinami.

Lili1000

Skusala som kokteily aj od Herbalifu,aj od ich konkurencie a z vlastnej skusenosti mozem povedat,ze neskutocne predrazene kokteily z Herbalifu ani nahodou tak nezasytia ako to tvrdia.A tie ceny.Herbalife je podradna znacka.Ide im len o to,aby sa nahrabali a klamu ludi.Porovnajte si ceny aj s inymi konkurenciami a budete oci otvarat.

dana660xz

stenly to nam tu chces povedať, že 9 mesiacov si na koktejloch? herbalife je jeden velky odrb, koktejly vlakniny a vitaminy sa daju kupit aj v lekarni o 70% lacnejsie. to nie je ze jedna pani povedala, to je holy fakt, ty sa tvaris, ze je to najuzasnejsie na svete jest dva krat denne koktejly namiesto normalneho jedla a pritom to iba predavas a nic ine... toto je podla teba zdrave? zamienat jedlo za prasok ? herbalife nic neriesi, schudnes, ale pokial nebudes dalej jeste tie koktejly, zasa len priberies. ja nerozumiem co je na tom zdrave byt dozivotne odkazany na umelu stravu!
co sa tyka poradcov, tak ja som mala jednu velmi uzasnu pani bola zlatá milá super, na to nemozem povedat ani makke f.

mišmiš

Môj chalan sa dal na to nahovoriť, nakupil si kokteil, vlakninu, čaj a ked to ochutnal odmietol to piť, že je to sama chémia. Ich výrobky su tak predražené, a neviem ci tej cene zodpoveda aj kvalita. Napr. Aloe vera, nikde nie je napísané v zloženi ze ide o 99% čistého aloe a pritom to všade ti predajcovia rozhlasuju, a pritom je to obyčajný koncentrát a k tomu ešte aj s CUKROM.

trojka333

zbytočne vyhodené peniaze, skúsila som to už dvakrát s odstupom niekoľkých rokov, nič a žiaden úspech, iba čo sa oni nabalili

Rozčarovaná

Myslím, že som mala výborného poradcu, pravidelne sme sa stretávali, radil, vysvetľoval, vážil, meral nás, super chalan - no ja som ešte pribrala nejaké 2 kg - napokon som bola témou našich stretnutí ja!

dana660xz

ja som na tom minula hadam aj 300 eur a uplna katastrofa!!!! mne to lekarka zakazala, mala som hrozne vysledky z krvi. a to som do seba hadzala milion ich zazračnych tabletiek a pila tie nechutne koktejly, že zdrave veci! prd makovy, ale ako hovorí rozčarovaná, tak mi treba na schudnutie a zdravie neexistuje žiadna skratka ako herbalife a iné sprostosti, treba sa nauciť, čo je zdra strava, mat vedomosti

Rozčarovaná

ja som brala herbalife 3 mesiace, mesačne som dala 140 eur, verila som tomu, lebo všetci okolo mňa si to chválili a videla som výsledky, no mne to nepomohlo, peniaze som mohla investovať inde - tak mi treba!

tina

ZITE ZDRAVO
zaujala ma tato stránka a zaregistrovala som sa a vypísala formulár.Po 3týždňoch ma telefonicky kontaktovali a ponúkli mi 3 programy.Z rozhovoru som prišla na to že formou kokteilov...sa asi nechudne.Táto stránka ma sklamala,čakala som že mi pomôžu s jedálničkom to by som práve ja potrebovala.Pravidelne sa stravujem,dodržujem pitný režim a 4x týždenne cvičím.Nie som zástancom diét a nikdy som ich ani nedržala.Môj typ upraviť stravu a cvičiť,cvičiť,cvičiť