Kto skúsil Herbalife?

hela05

Caute vsetci-alebo vsetky!:-)Aj ja potrebujem schudnut,mam 20kg navyse,ale na Herbalife ani len nepomyslim,odkedy kamarat mojho brata,po vybrati Herbalifu,dostal rakovinu kolena a aj na nu mlady zomrel.Kym nebral Herbalife(tiez chcel schudnut),tak bol zdravy ako rybicka!
Tiez hladam po nete a spekulujem nad roznymi dietami,ci cvicenim,alebo neinvazivnou liposukciou a pod.Nakoniec som sa rozhodla chudnut tak,ze budem jest kazde 2-3 h,ale mensie porcie.Baby,co som citala,tu na ZDRAVI,tak pochudli 2kg za tyzden.Tak to mi uplne staci.(dokonca sa plne uspokojim aj s 1kg/tyzden)Tak idem sa do toho teraz pustit.Drzim palce aj vam vsetkym,ktore bojujete s nadvahou,lebo je to velmi tvrdy a tazky boj.Len vas prosim,nedavajte svoje zdravie a peniaze niekomu,komu na vas vobec nezalezi a nestara sa ako skoncite,len aby zarobili na nasej slabosti.Drzte sa.:-)

majaS3

moje skusenosti su iba pozitivne, pouzivala som herbalife kokteil a vlakninu pre celkovu ocistu, chudnutie, mala som viac energie a dodrziavala som pravidelnu stravu + nejaky ten pohyb, ale pohyb nie je podmienkov chudnutia. zaklad je nejest po cca siestej hodine a poobede ziadne sladkosti, cestoviny a potraviny s velkym mnozstvom sacharidov. ten kokteil zasyti, ale zas nie je to zazrak po ktorom sa citim som uplne najedena. v kombinacii s vlakninou pracuje lepsie aj travenie. ak chce clovek riesit zdravotne problemy a schudnut musi to robit komplexne. nikdy vam nepomoze iba nejaky kokteil, bez ohladu na to ci su tam len prospesne latky... treba zapojim aj rozum a snazit sa dodrziavat zdravsi styl. kokteil sice stoji okolo 50 eur, ale mne sa oplatil. :)

zaujimama

myslite ze ma zmysel pre nich pracovat? podpisala som registracnu zmluvu, zaplatila, priznam sa, ze tie ich vyrobky neuzivam pravidelne. neviem ani preco som to spravila, posobilo to na mna zaujimavo, tym ze pracuju vsetci v jednej velkej kancelarii (nieco ako wellness centrum), rozanalyzuju telo a nastavia program (samozrejme s ich vyrobkami). posobilo to na mna, ze by to mohla byt no nie seriozna praca, ale vzdy lepsie ako napr. ti financni poradcovia. je pravda, ze som za mesiac s tym schudla, ale absolutne si neviem predstavit ako u nich budem pracovat. rodinu a priatelov do tohto urcite zatahovat nechcem a ani im to predavat nebudem. neviete ci mozem len tak skoncit?

zaujimama

myslite ze ma zmysel pre nich pracovat? podpisala som registracnu zmluvu, zaplatila, priznam sa, ze tie ich vyrobky neuzivam pravidelne. neviem ani preco som to spravila, posobilo to na mna zaujimavo, tym ze pracuju vsetci v jednej velkej kancelarii (nieco ako wellness centrum), rozanalyzuju telo a nastavia program (samozrejme s ich vyrobkami). posobilo to na mna, ze by to mohla byt no nie seriozna praca, ale vzdy lepsie ako napr. ti financni poradcovia. je pravda, ze som za mesiac s tym schudla, ale absolutne si neviem predstavit ako u nich budem pracovat. rodinu a priatelov do tohto urcite zatahovat nechcem a ani im to predavat nebudem. neviete ci mozem len tak skoncit?

zaujimama

myslite ze ma zmysel pre nich pracovat? podpisala som registracnu zmluvu, zaplatila, priznam sa, ze tie ich vyrobky neuzivam pravidelne. neviem ani preco som to spravila, posobilo to na mna zaujimavo, tym ze pracuju vsetci v jednej velkej kancelarii (nieco ako wellness centrum), rozanalyzuju telo a nastavia program (samozrejme s ich vyrobkami). posobilo to na mna, ze by to mohla byt no nie seriozna praca, ale vzdy lepsie ako napr. ti financni poradcovia. je pravda, ze som za mesiac s tym schudla, ale absolutne si neviem predstavit ako u nich budem pracovat. rodinu a priatelov do tohto urcite zatahovat nechcem a ani im to predavat nebudem. neviete ci mozem len tak skoncit?

mima410

Baby ak máte záujem o produkty herbalife, tak sa mi ozvite na t.č.0918 728 025 alebo meilom na bobulova.mirka@gmail.com. Nie som poradca ani nič podobné, brala som herbalife a nejaké veci mi poostávali. Cca dva kokteili a dve dózi proteínu a potrebujem to predať za nižšiu cenu ako predajnú. Mirka

.......

komentujú hlavne tí čo to nikdy nevyskúšali alebo to jedli a dávkovali úplne zle....ked je to taká somarina prečo to jedia najznámejší športovci sveta????a za tými výrobkami stoja najvýznamnejší lekári sveta a nie ako tu píše nejaký z hornej dolnej ktorý nevie ani čo ma piť nie to ešte užívať..... ale aj taký ľudia ako vy musia byť tučný a chorý :-)

Ivka 1

Možno za Tvoje tráviace ťažkosti nemôžu produkty Herbalife. Nepoznám ich ale podľa mňa sa stala kdesi chyba.

evik1

lara,to ma zaujía.Aj ja ho mám,ale priznám sa,nedodržiavam,ako by bolo treba,neviem sa zaťať a jesť to "miesto"večere napr.Ako si papala za tie dni,ked si pribrala, MNE TO PROSTE TIEž NESTAčí,dám si ho len ked viem,že by som mohla vydržať doobedu,lebo na ranajky je už neskoro po behu a tak si šibnem kokteil,ale aj veľké jablko a pod.potom ledva túžim po obede.haha.

Lara_9

ja som začala užívať Herbalife pred 2 dňami. Za dva dni som pribrala 1,20 kg a všetko som dodržala. Okrem toho som skončila na pohotovosti pre silné krče v žalúdku. Ale to najdôležitejšie. Náhodou som si klikla na \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Schudnite s nami až 50kg\\\", kde bol len stručný popis zdravej výživy, preto som sa zaregistrovala. Do hodiny ma kontaktovala pani, ktorá rozprávala všetko možné, len nie, že ide o Herbalife. Keď som produkt zaplatila a balíček bol už na pošte, poslala mi mail-om informácie o produkte Herbalife. Bola som zhrozená, pretože som o tomto produkte počula len samé negatívne veci. Okamžite som jej odpísala, že keby ma pravdivo informovala, nikdy by som si Harbalife neobjednala. Oni majú v sebe dar ako vás presvedčiť, že aj napr. užívanie vtáčieho trusu je zdravé, tak som si povedala, že to teda skúsim s prísľubom predávajúcej, že keď mi to nebude vyhovovať, tak mi okamžite vráti peniaze. Som zvedavá ako sa bude správať teraz, som si istá, že tá milota, ktorou prekvitala sa zmení na aroganciu. O ďalšom priebehu vás budem informovať.
PS: práve včera vyšiel Judikát Najvyššieho súdu SR o nebezpečnosti internetového predaja takýchto výrobkov, naviac pani pri predaji nedodržala ani jedno ustanovenie o spotrebiteľských zmluvách.