Kto skúsil Herbalife?

pre andreu

zdravotny poradca????vazne???mas aj vystudovanu nejaku zdravotnu skolu alebo si tak otitulovala "len" na zaklade prace v HL????

Andrea.O

Som zdravotný poradca v Herbalife. Kto potrebuje poradiť v oblasti zdravia, výživy a chudnutia nech mi napíše na andrea.opavska@gmail.com

Bettyna

Moja skúsenosť je tiež dobrá. Okrem schudnutia 9 kg som sa citila veľmi vyrovnane a hlavne zdravo, biochemický rozbor krvi bol úžasný po troch mesiacoch užívania. Môj organizmus bol naozaj prečistený a zásobený živinami. Nehovorím to preto, že by som ditribuovala a chcem mať zisk. Najviac som získala na vylepšení môjho zdravia a nových stravovacích návykov.

Scotch

skusila som, ani nie tak kvoli chudnutiu, ale len ako doplnok stravy, normalne som jedla a plus koktejl, chutil mi :) mala som ale iba dva a jedla som ich hocikedy, kedy som chcela, niekedy aj tyzden nie, potom som si dala a tak.. samozrejme, tak sa to nema, ked chce niekto schudnut :D

neviem, aky je pri chudnuti, ale mne z neho dooost zhustli vlasy, rastli rychlejsie a mala som kopu novych malych vlasov.. tak to ma tak prekvapilo..ak by som ho brala znovu tak asi kvoli tym vlasom.. juuj! :)

Byť zdravý

Ten kto nevyskúšal nemôže posudzovať. Herbalife je celosvetovo známy, nielen na Slovensku, posurfujte na nete a pozrite sa ktoré známe zahraničné osobnosti užívaju produkty Herbalifu. Prečo Herbalife produkty? Lebo je to na prírodnej báze obsahuje to všetky mineráli, vitamíny,...čo naše telo potrebuje. Pred 2 rokmi som pribrala 7 kg, tak som deň čo deň športovala, cvičila som a obmedzila som stravu, jedla som jogurty, ovsené vločky, ovocie, zeleninu, myslela som si že ako dobre sa stravujem, aj som sa fajn cítila a po mesiaci som schudla tých 7 kg. No však o 3 mesiace sa mi zhoršila pleť, vypadala mi polovička vlasov a moje kudrny sa mi vyrovnali, biele flaky po nechtoch. Po vyšetreniach mi zistili, že mi chýbalo dosť vitamínov v tele. A ja vravím, že ako je to možné veď som jedla mnoho ovocia a zeleniny. Kvalita dnešných potravín už nieje absolutne taká ako za čias naších starých rodičov. VŠETKY POTRAVINY - viacej chémie ako vitamínov,alebo skôr žiadne vitamíny!! Prečo je v dnešnej dobe toľko chorob, prečo umierajú mladí ľudia, prečo bábätka keď sa narodia majú už rozne choroby?? Je to touto dobou!! A lepšie to už ani nebude. Zdravotníctvo? - lieky - toto je obrovský biznis, lekári vám predpíšu tabletky na chorobu, jedna choroba sa vám utlmi ale tabletky maju vedlajsie ucinky a tie vám vyvovalu dalsiu chorobu, tak vám predpíšu dalsiu tabletku. Je to velky kolobeh a biznis! Doktori mi predpísali rozne vitamíny, prípravky na vlasy všetko možné a nič mi nepomohlo!!!! a preto volím HERBALIFE, užívam všetky produkty,športujem, moje vlasy sú už kučeravé, cítim sa výborne, nehladujem, moja pleť sa mi zlepšila aj vďaka kozmetike od herbalife. Moje telo je vyčistené a dovyživené. Nieje to len o chudnutí, ale aj o odstraní roznych chorob, cukrovka, tlak, exemy,... A cena? čo je v dnešnej dobe drahé? Koľkí z vás míňaju peniaze na somariny a nehovorte že nie!!! A keď si to človek prepočíta tak v dôsledku pri Herbalife ušetríte a vaše telo bude mať všetko čo potrebuje!!! Zješ rožok a za hodinu si hladny, dáš si koktail a zasýti ťa až do obeda. Ten kto tie produkty poctivo užíva a dodržiava to na čom sa dohodne so svojím poradcom tak ten výsledný efekt sa dostaví. Každí z nás je strojcom svojho života. Buď chceš alebo nechceš byť zdraví???

Lenah

HL som neskúšala, ale iné produkty. Podarilo sa mi s nimi schudnúť 15 kg za 3 mesiace. Ďalších 13 kg som schudla už bez produktov, zmenou životosprávy. Som spokojná: za 1 rok 28 kg dole. Výživové doplnky odštartovali to, čo žiadna diéta u mňa nedokázala - zrýchliť metabolizmus, ktorý dnes je už v poriadku. Dodala som svojmu telu množstvo vitamínov, minerálov. Okrem chudnutia sa zlepšilo aj moje zdravie. Som spokojná, že som ušetrila na lekároch a na liekoch.

123123-4

nikki.7, samozrejme, že vlastnou zasluhovou si schudla. Kokteil, je nízkokalicke jedlo, takže aj jeho zasluhou si schudla, ale čo je hlavne vyživila si svoje telo minerálmi a vitaminmi. Prajem veľa úspechov. Ja som schudla 15 kg.

nikki.7

Moja skúsenosť: objednala som si koktail cookies, bol síce veľmi dobrý chuťovo,ale neidela som nejaké výsledky.
Popritom som pila thermo čaj.

Schudnúť som schudla,ale myslímž e to bolo mojou snahou cvičiť 5 krát v týždni a upravenou stravou.

Už by som si to neobjednala, môj názor.

123123-4

žažika-žižika, nepracujem s produktmi Herbalife, ale nedám na ne dopustiť, lebo mi pomohli vyriešiť moje zdravotné problémy. Firma, existuje na svetovom trhu 30 rokov a je kotovaná na burze. A ak ich produkty vyskúšaš, potom sa ozvi.