V noci jem ako sa toho zbaviť?????

Príspevok v téme: V noci jem ako sa toho zbaviť?????
miška

Vždy keď sa v noci zobudím na malú... zároveň idem do chladničky a niečo si musím dať.neviem sa toho zbaviť viem že je to zlozvyk,lebo keď spím na návšteve alebo tam kde nemám prístup k jedlu tak mi stačí voda.Tak ma to trápi nemám pevnú vôľu čo by mi pomohlo jedine zámok na chladničke.Jete niekto tiež v noci alebo ako sa toho zbaviť???Prosím.Ďakujem!!

miška

IVKA1 ĎAKUJEM SI ZLATA ALE ASI TO NEPOMôžE Už SOM TO SKúšALA NEIST SPAT HLADNA ALE STAčí TROCHU SPANKU A ZOBUDíM SA NA VLčí HLAD.PAPA

elvina

ahoj MISKA....mam ten isty problem,ako ty....v noci jem a najradsej sladke,ked nemam idem sa zblaznit....kolkokrat idem spat akoze hladna a duplom potom sa musim najest,aby som spokojne spala.JA si tiez myslim,ze je to o psychike a vybudovany hrozny zlozvyk.NEVIEM CO S TYM?????

miška

chodím spávať dosť pozde okolo polnoci a do rána sa zobudím tak 2x keď muž zachrápne alebo že mi treba na WC možno je to aj psychyka neviem ale zuby si už umyť nejdem lebo sa veľm preberiem.

miška

je pravda že počas dna jem menej ale večer naposledy o 18.oo ale to nie je tým lebo nejdem spať hladná u mňa je to podvedomý zlozvyk ktorý ma trápi jednoducho musím niečo zobnuť lebo nezaspím.Už som skušala že som si zatarasila cestu do kuchyne veľkým strojom bolo to také silné že som stroj preliezla .Je to so mnou hrozné...