Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Naozaj skodi solarko?

goccia

azurko

nepocula som o tom, ze by sa s tym nemohlo ist do solarka, ja som s niecim takym bola, ale asi len dva razy, lebo som si nechcela celkovo nicit pokozku, a nemala som s tym problem

lulu22

lightskin, taktiež s tebou súhlasím! bledá či skôr prirodzená nezoškvarená pokožka = zdravie. Ja mám sestru, čo je bledula-nemá ani čas sa škvariť na sklnku, má modré oči, červené vlasy a má i pehy :) a samá chvála, chlapom sa moc páči :) aj keď sa opáli, je pekná-ale to bola naposledy asi pred 6timi rokmi:D

lochness, s tými flakmi a pod to je recht. lebo ja mám napr. flaky po akné, tak to lepšie vyzerá na hnedšej pokožke :) ale neškvarím sa na slnku ako niektorí..

lochness

lightskin - totalne suhlasim, aj mne sa viac paci bleda pokozka, najma v kombinacii s tmavymi vlasmi - taky elfsky look :) akurat ma nevyhodu ze na nej vsetko viac vidno, chlpky flaky vyrazky.. :D

napriklad tato baba vyzera sakramentsky dobre aj ked je bleda (jaime murray)

www.google.com

sweater

lightskin, neviem si ta sice predstavit takze mozno by si mi aj prisla krasna, ale vseobecne bleda koza je pre mna dost skarede, a solarko skodi, ved sa poprechadzaj po vonku a hned chytis odtien...

lightskin

baby, co furt riesite. ja mam rada svoju svetlu aristokraticku pokozku, je to krasne,v zivote by som nesla do solarka. mam svetlomodre oci a vlasy s nadychom do rysava a pocuvam same komplimenty. to kto povedal ze ti pripeceni ludia su pekni? dovolte mi zasmiat sa, pre mna veru nie :)

azurko

na ruke mam od narodenia cerveny flek cez celu ruku az ku lopatke ma to ludia v okoli mi povedali ze sa to vola \"plamen\" chcela by som sa opytat ci s tymto mozem ist do solarka alebo nie, alebo ci mi to moze velmi uskodit, do teraz som s tym problem nemala ani nemam co sa tyka slnka tiez nie. za odpoved vam dakujem

jaja

ja chodím do solarka vždy na jar ked sa odhaluju nohy ale len tak 5x aby som mala taký hnedý nádych a potom ma opaľuje slniečko ale to sa opaľujem už s kremami postupne a nikd sa potom nezošupem.všetko s mierou raz do roka to neuškodí jasné že poznám baby čo sa škvaria celý rok v solárku tak to nie!!!

lencok1

kazdy dermatolog ti povie ze solarium skodi, zbytocne tam starne koza, straca sa kolagen...na tvojej pokozke sa to prejavi o par rokov, ta si vsetko pamata, aj nase slniecko je uz skodlive, preto sa treba opalovat opatrne, hlavne ked si bleda...ale utechou ti moze byt ze postupne sa zacina vracat to co bolo kedysi...symbol krasy biela porcelanova plet...ak ti mozem poradit radsej sa divaj na svoju kozu a jej blaho, ako sa podobat vacsine, zato ze su hnedi a paci sa to...rozhodnutie je len na tebe...urcite si krasna aj ked si bleda

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Naozaj skodi solarko? - Fórum - ZDRAVIE.sk