Ženske myslenie...STAROMODNE

debora

Som tak rada že tu čítam take nazory ako sa tu vyskytli ludia už nepochybujem že sú aj normálny človiecikovia v tomto blbom svete skazenom .....a k odkazu ..hm nás zeny laka vsetko co nas pritahuje....len tolko

jaaj

ja nehovorim ze to chcem hned teraz ... mne vobec nejde o to.. ona je taka romatickejsia.. asi to bude tym.. ale ja ju aj tak lubim ...

stasticko

Ja si myslim ze je to velmi individualne.A okrem toho pol roka nie je takmer nic! ved ty od nej chces aby bola az velmi pritulna- nie kazda to chce hned a kvalitne! su aj mile , nezne, citlive...a mozno vobec nieje na taketo postupy, a tuzi po romantickom sexe a marne cakas!no ak ju milujes nebude ti to prekazat! Hlavne na nu netlac a mozno to pride!
Vela stastia a pevne nervy!

kywi

Asi este potrebuje cas, aby ti zacala hlbsie doverovat alebo sa odviazat pred tebou uplne...Ja si pripadam pri priatelovi obcas ako chora,ked on uz dokaze celkom slusne ovladat na verejnych priestranstvach ovladat svoje chute a ja zatial rozmyslam ako sa mu nenapadne dostat do nohavic a chytit si vtacika;) Obcas ho i prosim, aby som si ho mohla dat do ust, bo viem,ze to ma neskutocne rad. Sme spolu rok a stale je to len lepsie a lepsie a moja chut vzrasta. Pockaj este, mozno potrebuje viacej casu a potom sa rozbehne ani nebudes vediet preco. Ak nie,tak smola mlady pan, bud lubite a vasnive intimne chvilky ozeliete, alebo si najdite inu,ktora vam bude sediet lepsie.;)