aknecolor

adeleine

ja mam s aknecolorom zle skusenosti..bol hroznej konzistencie, zle farebne odtiene. upchaval pory, leskla som sa po nom..plet sa mi vyrazne vycistila ked som ho prestala pouzivat

dodka

ja som ho pouzivala dlhe roky, nemyslim si, ze je az taky nezdravy, ale rozhodne je velmi neprijemnej konzistencie, taky pastovity, leskne sa a ak chces mat normalnu farbu, musis si ju namiesat z dvoch tub.

evula

ved ja viem, je ich obrovske mnozstvo, ale bud nekryju, lebo su riedke a jemne, alebo kryju malo a vyhadzem sa z nich... teraz sa mi zda celkom fajnod Dermacolu, s cajovnikom, ale mam z neho take divne vyrazky okolo nosa :-(( inak clekom fajn kryje, ale... :-(

tinka*

Ahoj aj ja ho používam denne ako make-up asi mesiac a mne vôbec nevysušuje pleť, práve naopak zdá sa mi, že je dosť mastný.

agina

Evula strasne si znicis plet.V 30-tke budes vyzerat ako 50 rocna...najdi nejaky iny sposob, ved teraz uz existuje tolko make-upov az hroza!

evula

ja ho pouzivam ako make-up denne... a na to puder... ine maku-upy by mi tvar len zhorsili, takze nemam na vyber hoci viem, ze to je strasne nezdrave :-(

andreja

Ešte stále sa predáva v lekárňach ja si ho dávam vždy večer na vyrážky, ktoré sa mi vyhodia celkom pekne ich vysuší môžeš si vybrať z dvoch odtieňov light alebo tmavší