jednoducho prva hak... neviem odpoved

Príspevok v téme: jednoducho prva hak... neviem odpoved
regina

chcem sa opytat, ze ci ked beriem prvu HAK, predtym som ziadnu nebrala, a zacala som ju brat v prvy den menstruacneho cyklu jak som aj mala, tak chranena pred otehotnenim som po kolkych dnoch? beriem Yasminelle. a este, ci mi pomozu citrony na skratenie cyklu a zmenseniu bolesti??? neovplyvni to nijak ochranny ucinok HAK?

regina

dakujem moc pekne za odpovede envy :) ale tusim ten citron vyskusam lebo je to dost velke pokusenie ist s chalanom na byt, teda aspon pre mna teraz, ked uz nepotrebujeme inu ochranu :)

envy

regi, ja som mavala vzdy v prvy den krce, teploty, horucky avracala som, odkedy beriem HAK(ja mam Yadine), ani neviem, ze nieco mam. a menstruaciu mam slabu a asi tak 3-4 dni... ak nie teraz hned, tak casom sa ti urcite upravi

regina

envy
minule mi pomohol, mi skratil o tri dni, cize som mala len styri. a to som pila citronovu stavu. cize aj s vodou. a urcite skrati? lebo mi bolo povedane ze moze ale nemusi, a ja mavam inokedy 7 dni az. a teraz idem svojmu chalanovi na byt :) cize nerada by som tam mala.

envy

ak beries HAk od prveho dna menstruacie, si chranena od prveho dna. a citron nepouzivaj, podla mna nebude treba, lebo HAK cyklus skracuje a zmiernuje bolestivy priebeh menstruacie. citron tusim ani nie je ucinny , max. moze kyslostou stihanut cievy (asi), ale to by si ho musela vypit na litre :)))