Zápach nôh u mužov

RNG

1-5% roztok oreganoveho oleja v kokosovom oleji alebo aspon v olivovom.
Ak sa ti nepaci vona oregana(pamajoran) vyskusaj 1-2% roztok GSE vo vode
Dobre si tym natri nohy a vystriekaj topanky.
Kvasinky sa daju vynicit pomerne rychlo, ale plesne trvaju aj 2 mesiace.
Spory su nielen v topankach, ale aj na ponozkach a postelnom pradle.

siminko23

pomozte mne.mne sa tak potia nohy aj ked nemam topanky.ale nesmrdia mi.skusal som aj to ,ze ked si umijem topankyaj z vnutra.a na druhej den si ich dam.tak za dva dni no fuuuuj.samozrejme aj ciste ponosky si dam.a v lete to ani nevrav.to uz nie su spotene nohy ale jak keby som ich vytiahol s vane.take mokre.cakam na pomoc

.......

suhlasim s ,tutovkou, ma pravdu, treba to vyskusat a moze to spravit divy!!nenosit ponozky zo syntet.tkaniny, pretoze tie neprepustaju pot/teda neabsorbuju ho do seba ,a potom nasledne sa nemoze odparovat/ , noha zostava spotena mokra, kdezto bavlna nasava pot , ktory sa odparuje.treba nosit vzdusnu obuv, najlepsie z koze , vystanu kozou alebo latkou/treba skontrolovat aj vystelku ked kupujete, lebo mnohokrat aj kozena bota, kozeny zvrsok ma umelu vystelku.obuv nesmie byt tesna.doplnkovo kupel noh v salviovom caji alebo slabuckoruzovom hypermangamne.zapach moze byt sposobeny aj kurymi okami alebo plesnami, tzv.atletickou nohou, vtedy treba riesit tuto prvotnu pricinu zapachu.

tutovka

Som zena,mne neskutocne smrdeli nohy uz na vyske a potom cca 10r,davala som strasne prachy do vselijakych pripravkov a pomocok.Teraz mam uz 5r pokoj.Co pomohlo?Dve veci a nic viac.100%bavlnene ponozky ale 100 nie90 a kozene topanky -koza musi byt aj zvnutra teda stielka.

hardrock

mne pomaha obycajny antiperspirant. Predtym, ako si natiahnem ponozky si nastriekam chodidla a cely den mam viac menej pokoj.