Prvýkrát u gynekológa

lujziana

henuska....a kolko ti je ?:....ja som tak bola u gynekologa pred tyzdnom prvykrat a dala mi antiku kvoli nepravidelnym cyklom... mam 17 nespala som s nikym no blanu nemam pretoze som vrcholova sportovkyna aa asi sa pretrhla aj pri tom aj pri opakovanom pouziti tamponov... rodicia netusia ze tam nemam panen.blanu doktorka to ma tiez v pazi akym sposobom si o nu prisla,,,aaa spyta sa ta akurat ci si uz mala styk....to ci mas blanu uvidi samam...ale POZOR ak mas pod 15 si este pod zakonom a potom sa mas coho bat ked si s niekym spala a ona to zisti

henuska

mozem mat gynekologa bez toho aby o tom vedeli rodicia ze nejakeho navstevujem? neverim doktorom a bojim sa ze by povedal nasim ze uz nie som panna... moze mi v takom pripade aj predpisat HAK?

maja77

a ty si myslis,ze ked si o panenstvo prisla rukami a nie penisom,ze je to nieco lepsie?akurat si z toho neotehotnela,ale keby som bola tvoja mama,tak by som bola v soku,keby si mi toto porozpravala.zrejme mas pod 15.r.a mama ide s tebou,aby ta dala zaockovat,no ani netusi,co jej dcerenka uz stvara.podla mna,ked si mlada na to,aby si nemala sex,si mlada aj na to,aby si robila aj taketo veci.je jedno,ako si prisla o panenstvo,dolezite je,ze uz nie si panna.ked mu teraz dovolis,aby dal do teba 4 prsty-co je priam sokujuce,nabuduce mu dovolis,aby do teba vrazil dynu?koniec sveta...

3martina3

to ockovanie je pre tie co este nemali pohlavny styk....tak mu to tak povedz, ze si ho este namala, mna sa MUDr. nepytala, ze ci som panna, ale ci som uz mala styk

surne. :0(

ANO JA VIEM ZE MU TO NEMUSIM VYSVETLOVAT..ALE CHCEM SA DAT ZAOCKOVAT PROTI TEK RAKOVINE KRCKA MATERNICE A AKO VYSVETLIM MAME ZE NEJSOM PANNA PRETO ZE BY SOM MALA POHLAVNY STYK ALE ZE NEJSOM PRE NIECO INE...A GYNEKOLOGOVI TIEZ... ????

qiu

surne: gynekológovi proste len povedz že nej si panna...načo mu to chceš vysvetľovať? jemu je jedno ako si o to prišla...

surne...

mohol by mi nikto odpovedat na otazku podobnu ako sa pytala baba predomnou?ja som pohlavny stik este nemala ale viem ze blanu nemam pretoze moj priatel mi ju roztrhal prstami...ako to mam potom vysvetlit gynkologovi ze som satle panna ale nemam blanu???viem to urcite pretoze ma to bolelo a dostal domna 4prsty naraz co je hrubsie ako penis. :) odpovecte mi prosim!

bambulo7

srdiecko a kolkoze mas rôckov???Ano mas pravdu o blanu sa da prist aj inym spôsobom ale takych pripadov je malo, ta blana nie je z porcelanu ze spravis tuk a uz jej niet, je pruzna a treba na to urcity tlak ktory vyvinie napr. penis pri prvom pohlavnom styku.A ci to povie tvojej mamine??? No ak k nemu pôjdes s nou a ona sa ho na to opyta tak predpokladam ze odpovie ale pochybujem ze by si ku gynekologovi isla s maminou a on jej rozhodne nebude volat aby jej oznamil ze jej dcera uz nie je panna teda ak nemas pod 15 v tom pripade si myslim ze sa mas coho obavat....

pomozte mi

porosim pomozte mi niekto s otazkou ci gynekolog zisti ci som este panna abo nie...teda to viem ale ved blana sa moze pretrhnut s ineho dovodu ako je pohlavny styk..nie???chcela by som len vediet ze ci on bude vediet ci som uz s niekym mala pohlavny styk abo nie...a ci to povie mame alebo nie..