bolave podkozne vyrazky :( help

milano

mam stale akne a neviem sa ho zbavit :( ku kozrej sa ist bojim a pride mi to trapne :( a to tam ako mozem normalne prist a povedat ze mam akne a ona mi nieco na to da ???? prosim HELP \\\"!!!! :(

oblak

Ano aj mne sa robia riadne tvrde guce, na dotyk dost bolestive, a neviem co s tym mam robit, vytlacit sa to neda, riadne to navrie a po par dnoch sa to opat vstrebe a za par tyzdnov to tam mam zas, ale robi sa mi to iba na cele a sem tam aj na brade, prosim pomozte

jatiez

Problem moze byt nielen zvonku, ale hlavne z vnutra, mozno by si mala zmenit zivotospravu, pit vela tekutin, byt na cerstvom vzduchu, hlavne sa vyhybaj korenistym jedlam, takisto paradajky a jahody su alergeny, sama po case zistis, co ti nerobi dobre. Mne sa plet zlepsila aj po vysadeni mlieka a mliecnych vyrobkov. No a pomaha aj HAK, velmi.

malinka

elwin: to je bohuzial tiez mozne, ale ja som mala pocas cca 7 mesiacov pokozku ako babetko, nikto by nepovedal ze mam akne

jiji

sisulka hlavne si ich nevytlacaj, po tychto hnusobach ostavaju jazvy. Chod ku koznej, da ti nejake antibiotika alebo Roaccutane..

elwin

malinka a ten Zineryt ti prestal ucinkovat az po tych 9 mesiacoch? lebo ja ho mam iba 2 a mam pocit akoby mi uz nezaberal

malinka

Ja som mala akne II. stupna, teraz je to o cosi lepsie, nevim ci to bude zinkom co uzivam, alebo slnkom, ci liehom, alebo pitnym rezimom, ale je to obstojnejsie. Kozna mi velmi nepomohla - s vynimkou 9 mesacneho predpisovania Zinerytu, ktory zabral, ale jakmile prestal ucinkovat nevie mi pomoct. Chystam sa k akejsi sukromnej koznej, mamka od kolegu pocula, ze je lepsia nez bez kozne, ale aj drahsia.

elwin

chod s tym ku koznej, to mas mozno to take akne vyssieho stupna, na to dostanes take tabletky ktore ti pomozu 100 percentne