odpustim mu nekedy?

Príspevok v téme: odpustim mu nekedy?
veronka20

Priatelovi som verila ale raz som nasla omylom fotky ako bol s kamoskou von a fotil ju a nepovedal mi o tom a potom som zistila ze si s tou kamoskou pise o mne , nas v tom zmysle ze sex so mnou je o nicom a ine veci co ma dost ranili ..a este pisal ze sa nesmiem dozvediet o tom ich vylete lebo bude problem ..no neako som mu to odpustila a potom isiel raz von s nou a ostal az do rana.aj u nej prespal.ja som skoro umrela od strachu ci sa mu daco nestalo a tak som mu aj toto neako odpustila ..uz koli svojmu psychickemu zdraviu..heh ..no ale som vedela ze to nebude take lahke ..on si mysli ze uz je to zabudnute..ale ja mu to naozaj asi nikdy neodpustim a lutujem ze mu to tak lahko preslo vtedy ...co by ste spravili vy ??

Chester

Ja Ta nechapem.Uz len to,ze Ta ohovaral vo veciach,ako je sex,ze si mizerna a tak.A ty si mu dala po tomto sancu?Ved keby Ta miloval,tak nikdy z ust nevypusti take slova.Si hlupa,hlupa,hlupa.A ak mi napises,ze ale ty ho milujes...koniec.

veronka20

noo on s nou nespal,ze vraj len prespali u nej aj s neakymi dalsimi ludmi ..ale to ja nemozem vediet ako to bolo ..hm..ved sa sama sebe cudujem,keby mi toto niekto iny povie tak sa mu tiez cudujem ale ja mu stale verim aj ked nie 100percentne ..pochybnosti su ..asi uz neviem objektivne posudit co je normalne a co nie vo vztahu..

Aria

Ty akoze fakt odpustas chalanovi, ktory si s inou babou pise o tom ze vas sex je mizerny a potom sa s nou aj vychrape? Co by som spravila ja? Poslala ho riaaadne hlboko a v momente ho vymazala zo zivota.... Moj nazor...

veronka20

ved prave toho sa bojim ..keby uz sa nic take nestane tak v poho ..neako sa cez to dostanem ..ale ak sa na tom poucil tak ze mu to odpustim a spravi to este ..alebo si da vacsi pozor aby som na nieco take neprisla ..tak potom neviem ci mu mozem verit..