sex

kotatko

anjelicek to je mi luto:( aj ja som chuda a mam sadielko na bruchu a na bokoch aj celutitidu najdem:)a strie mam strasne ale nemozes sa zato hanbit..., kazdy ma nejake to sadielko..nieco navyse:) a co je natom?lepsie mat sadielko ako byt anorekticka nie?:)tak sa uz nebudes hanbit nabuduce:) a najdes si lepsieho:):):):)

anjelicek

kotatko, hanbim sa za svoje telo..nie som nejaka tlsta,som chuda,ale sadielko trocha na bruchu a ceulitida... take experimenty nie... ale uz nad tymani rozmyslat nemusim... priatel sa so mnou rozisiel dnes,bez dovodu... ;-( dakujem aj tak za rady:-)

kotatko

anjelicek a coho sa hanbis?:)nemusis sa preco hanbit:)skuste sa milovat cez den:)a nevadi ti pri milovani hudba?mna to niekedy vyrusuje:)vyskusali ste puta?:)

anjelicek

kotatko,ja antikoncepciu musim brat kvoli inym problemom.a keby som ju vysadila a pouzivali by sme len kondon tak by som asi panikarila z mozneho tehotenstva az by praskol:) mozno je moj problem aj trocha v tom,ze sa hanbim.vzdy som chcela po priatelovi nech je vypnute svetlo a hra nam hudba a on chce zasa svetlo,nech ma vidi :-D neviem sa nejako zbavit toho ostychu :-)

kotatko

skus vysadit na cas antkoncepciu a pak ju nasad, skus sa spravit sama, ked ta to uz vzrusuje ze by si uz mohla byt urob neco na co mas prave chut....,

anjelicek

ja som mala 2 roky regulon,rok Loette a teraz Minervu. Lenze potrebujem antiku co vplyva na plet a ochlpenie.skusala som aj hore,ale ako som pisala,citim ze uz by snad aj bolo a zrazu nic:-(