POLYSTYRENOVY CHLIEB - ano, či nie ?!?!?

trinity11111

uf dakujem RNG, tak som sa mylila, myslela som, ze je to vcelku zdrava nahrada za vecerne chrumkanie...obcas jem aj semienka, je to zdravsie? resp. co mam jest vecer, kedze vtedy mi najviac chuti, ale nechcem sa prejedat...potrebujem len nieco lahke a malo kaloricke...hlavne zdrave...

RNG

Burizony sa vyrabaju expandovanim ryze( nie celozrnnej ryze).
Je to viacmenej cisty skrob s vysokym glycemickym indexom, skoro ako rafinovany cukor.
Tj kalorie bez inych biologickych hodnot=typicka zla civilizovana strava.
A prave preto su tak chutne, vsakze.

trinity11111

tiez som citala, ze co sa tyka kalorickej hodnoty a pod. sa tento chlieb pri diete precenuje, nie je az taky idealny...ja mam vsak inu otazku, myslite si, ze prirodne burizony (t.j. bez sladidiel a farbiv) su vhodne pri diete? jedávam ich totiz vecer, ked som hladna a nechcem to s jedlom prehanat, v nadeji, ze mi to neublizi a nepribera sa z toho...co si o tom myslite?

kiki

to RNG,myslim ze malinka sa pytala na tzv chlebiky vyrobene z pufovanej psenice,ryze a pod.(nieco ako burizony len pohromade), ktore sa bezne v hovorovej reci volaju 'polystyren'

elwin

ten taky co tam su postlacane semiacka a kadejake otruby tak ten je super, jasne ze ho nemozes zjest 10 platkov, ale take dva s avokadom a paradajkou... mnam

malinka

:( tedaa a to som si chcela robit zasoby.. a co ten taky suchy tenky Vlaran? tiez je to s nim rovnako?? ktore potraviny tohto druhu su Racio? alebo take nie su?

RNG

Polystyren sa nemoze pouzivat do jedla. To je len obrazne povedane na biely chlieb z jemnej muky-prazdne kalorie a skodlivy vysoky glycemicky index(prirychle uvolnovanie cukrov pretazi pankreas a vedie k cukrovke a obezite)