Prosim poradte mi

Príspevok v téme: Prosim poradte mi
janka15

mam taky problem.Mam 15 rokou a snazim si nieco urobit.Už som si skusala ruku zlomit no nepodarilo sa.Bola len narazena.Teraz si sused zlomil nohu a ked som ho videla ako chodi po tych barlach tak som zatuzila aj ja po nich chodit.Tak ako inak som si chcela zlomit tiez nohu.Strasne tužim mat tie barly a nohu zlomenu,mat ju v sadre.Prosiiim poradte mi.Nech na to prestanem mysliet.Vcera si moj maly synovec zlomil stehennu kost.Bolo to hrozne.Ale aj tak napriek tomu ju chcem mat zlomenu.Prosim poradte ako sa mam o dychto zlych myslienok odradit.Aby som si zasa nieco nespravila.Rozhodne nechcem psychologa,len nejaku radu na co mam mysliet.prosiiim a vopred diki za rady

ta3

toto je vazna psychicka porucha, ktora cim skor potrebuje odbornu pomoc, nie su to srandy, ak to aj mozno niektorym tak pripada, viem o muzovi, ktory bol zenaty, mal dokonca male dieta a strasne tuzil stratit nohu, ked mu ju odmietli zdravu amputovat, drzal ju v suchom lade a potom mu ju uz museli odrezat, po amputacii sa stal spokojnym clovekom, co potvrdila aj jeho manzelka, Janka nebran sa odbornej pomoci, toto je nerovny boj, ktory tazko mozes vyhrat sama, drzim palce

veronikaa

je to psychickeho povodu-zamysli sa nad svojim zivotom a ci si dostatocne milovana svojimi blizkymi.mozno tuzis si ziskat ich pozornost tymto /smutnym/sposobom??tymto smerom by sa mali uberat tvoje myslienky, skor ako sa stane nieco/nestastie/co budes lutovat ak to bude mat trvale nasledky!!

poliewoocka

No tak ale toto je uz iny problem...dievca ved s tym rob nieco!Viem,lahko sa mi pise,ale...a co ak ta bude bit nadalej?!Co ak sa ti to zahoji a potom zas?!Vaz si samu seba!

janka15

nebude to tym ze ma otec bije ako psa.Lebo keby som mala nieco zlomene tak si myslim ze ma tak nebude bit.Bude sa bat ze mi nieco s tym spravi alebo nieco.Preto chcem mat nieco zlomene.prosiim este poradte.

poliewoocka

To je psychicka porucha.Ide o to,ze clovek pocituje tuzbu vedome si ublizovat-trebars sa vyvysuje na nejakej casti tela-napr. koncatine,lebo ma v podvedomi zafixovanu myslienku,ze prave ona moze za vsetky jeho problemy.Niekto pocituje tuzbu zlomit si koncatinu,niekto sa jej chce zbavit napr. amputaciou.Su aj tali,ktori sa na amputaciu neodhodlaju a len si napr. privazuju nohu o zvysok tela a tvaria sa,ze su vozickari.Niektorim staci,ked si odrezu prst...no niektori zajdu aj dalej a vedome si ublizia-napr. extremnym podchladenim koncatiny alebo nejakym zranenim,aby mu ju amputovali.Citia vtedy uvolnenie a pozitok.Ako vravim,je to psychicka porucha,ktoru treba zacat riesit cim skor.Vela stastia

sony

mila janka cítim s tebou ale urobme jednu skúšku. zober rýľ a lopatu a vykop dvadsať metrov dlhý meter hlboký a päťdesiat centimetrov široký kanál, a ak sa ti to bude aj naďalej páčiť tak môžes pokračovať ďalej a ver mi že nebudeš mať čas ani sledovať okolie ani o týchto veciach chuť rozmýšľať