Limská borelióza

Súvisiaci obsah

D...a

Ten koren je na kazdy druh boreliozy? Mozes mi napisat prosim ako sa to vola po nemecky, ta tinktura alebo ta rastlina?

tangra

Citala som o liecbe boreliozy tinkturou z korena stetky lesnej. Je to lecba spojena so zvysovanim imunity a uzivanim tinktury po kvapkach.
Liecba je 100% aj u starej,zanedbanej boreliozy. Akurat je problem zohnat tu tinkturu.Koren stetky ma byt 1rocny a sa zbiera na jesen.
pohladajte na internete.

fitMonka

Davam do pozornosti aj AC11, kt. by mal pomoct pri tejto chorobe, najucinnejsi extrakt z Uncaria tomentosa (macaci pazur). Ma 8 USA patentov a je uz k dostanie aj na Slovensku. Pozrite si stranke optigenex.com, kde je vela studii a odbornych clankov k tejto latke. Alebo po Slovensky na energiabhip.sk

RNG

Intenzivna davka musi obsahovat 3 x 300 mg oleuropeinu, udrzobna dlhodobo 2 x 150 mg oleuropeinu. Swansom ma 2 typy kapsul, jedna 500 mg obsahuje 75 mg oleuropeinu
druha silnejsie 750 mg ma obsah 150 mg oleuropeinu.
Borelioza ma jednu z foriem intracelularny parazit, ktory je dpobre maskovany a preto ked ju chces vyhubit je dobre ho odmaskovat. na to su ucinne NAC(2 x 600 az 1200 mg) a serrapaptaza ( 3 x 120 000 IU).
Novsie su aj dalsie nastroje proti roznym maskovanym a "chronickym" infekciam a intracelularnym parazitom vytazky pod menom
samento,
coumanda a
banderol
Ucinna davka je 2 x 15 kvapiek z kazdeho.

Nana111

Zdravim.Pisem pracu o tomto ochoreni a tak by som sa chcela opytat ze ci existuje nejaky odbornik na slovenksu na toto ochorenie, resp. nejake centrum zamerane na liecenie tohto ochorenia.Ak by ste mi dali nejaku spatnu odpoved bola by som vam velmi vdacna. Dakujem krasne

RNG

Ucinna davka uncarie tometosy(cats claw) je caj z 15 gramov byliny.
Drviva vacsina reklam na koloidne striebro a pristroje na jeho vyrabanie su vedecky znejuce lzi
Pravda je, ze len male castice striebra, pod 2 nanomete mozu prenikat bunkovymi stenami, vacsie su ucinne len v ramci traviaceho traktu.
A cim nizsia je prudova hustota na povrchu elektrod, tym mensie ciastocky sa z nich odstepuju.
Samozrejme potom vyroba netrva hodiny, ale tyzdne.

A hovorit o akomkolvek poskodeni koloidnym striebrom je len zalezitost mnozstva striebra, ktore v nom je.Telo dokaze dost ucinne vylucit az 2 mg striebra denne. Akumulacia nastava az pri ovela vacsich dennych davkach. A ziadne data na zdravotne poskodenie koloidnym striebrom nikde neexistuju, jedine tzv poskodenie je argyria, kde sa vylucuje cez kozu tolko striebra, ze ju zafarbi na sedomodro
Je len jediny taky clovek, co pije miesto vody rychlopripravene vysokokoncentrovane strieborne 'Brecky", inac je perfektne zdravy a videl som ho na televizii ukazovaneho aspon 10 krat ako vystrahu pred koloidnym striebrom. Samlozrjme sa neda od toho odhovorit nijakymi recami lekarov a pije tu svoju brecku dalej. Dosial uz dostal do tela aspon 100 gramov striebra.

Ziadna argyria nikde na svete nebola pozorovana davkami pod 1/2 gramu striebra dokopy za niekolko mesiacov.

A liter koloidnej striebornej vody 10 ppm obsahuje dokopy 10 mg striebra

Takze tie vsetky reci o poskodeni organov takymto sposobom , pokial cloven nepije velke koncentacia a velke mnozstva koloidneho striebra su hojne rozsirovana loz, ktora pochadza najma od farmaceutov , lebo ti maju najvacsiu stratu z pouzivania striebornej vody na predaji svojich drahych patentovanych liekoch
Inac boj proti striebru vseobecne zacal uz v styridsiatych rokoch, ked ho museli potlacit aby im nekonkurovalo vtedy zavadzanym antibiotikam. Vtedy sa ale este nepouzivalo velmi koloidne striebro, ale strieborne soli, ktorych bolo treba brat na ucinok 30 az 100 krat tolko, tj davka striebra bola neporovnatelne vacsia, nez z ionicko-koloidnych roztokov s casticami pod 2 nanometre

avalokita

lea02 koloid striebra si mozes vyrobit aj sama, vacsina s tych co kupis na trhu su aj tak braky vacsinou vyrabane napätovymi zdrojmi, na vyrobu potrebujes vsak kvalitny prudovy zdroj s nizkymi hodnotami prudu od 1 mA, velkost prudu zavisi od plochy pouzivanych striebirnych elektrod, ak je striebro vyrabane napäťovým zdrojov, koloidne castice su prilis velke a nedokazu liecit, ba este ti mozu aj poskodit pečeň alebo obličky...na lymsku boreliozu, aj na poskodene klby, bolestive svaly a unavy perfektne zabera odvar z Uncaria tomentosa (vilcacora), ktora priaznivo ovplyvnuje aj imunitny system a pacient sa tak vyhne autoimunitnym ochoreniam - samento je z vyrobene z vilcacory, ale je prilis drahe, susenu vilcacora sa da kupit v hocijakej cajovni, mesiac 1OO g stoji asi 10 euro a vydrzi na 1 mesiac, podobne ucinky na imunitu ma aj Arthemisia annua, vyborne prirodne antibiotikum je uz spominana Aloe, ktora dokaze uspesne liecit lymsku boreliozu, vestky tieto pripravky je vsak potrebne brat dlhodobo min. tri mesiace, koloidne striebro aj dlhsie, zavisi to aj od toho v akom stadiu je borelioza...na znicene klby su vynikajuce morske riasy - agar a ine