Chcel by som ísť spať, ale nedá sa mi

RNG

Z prirodnej pokladnice caj z valerianu, pastierskej kapsicky, chmelu a harmanceka ukludnuje a uspava.Tiez passiflora, levandula a harmancek ukludnuju a pomozu spat.
Ale naozaj ucinne su kava kava, melatonin,a zvysenie hladiny serotoninu lubovnikom bodkovanym alebo polotovarom na vyrobu serotoninu-5-HTP.

Tieto som spomenul pri viacerych temach(uzkost, fobie, depresie)
Niekedy pomoze len dodat trochu B vitaminov(stress-B) a mineralov pred spankom((vapnik, horcik a ine-najlepsie vyvazena zmes na kosti)

sony

Takže som tu ozaj zostal iba sám. Je to paradox, že človek uniká z reality ide niekam kde sa, aspoň dúfa s niekym prozpráva a nakoniec zistí, že sa rozpráva sám zo sebou.

zuzkalinka

ja som na tom uplne rovnako, do postele si liham okolo pol noci, maximalne o tej jednej, pretoze pracujem vecer, ale skor ako pol piatej nezaspim...hrozne trapenie...cez den som potom ako mumia a velmi ma to trapi, pretoze takto starnem, skarediem...poradte

sony

Najradšej by som bol, keby nebola ani noc. Mohol by byť stále iba deň a nemuseli by sme vôbec spať. Nebolo by to super. Nemohlo by sa nám stať, že si ľahneš lebo sa ti chce spať a potom len pozeráš do tmy a nemôžeš zaspať.

buzz

ja mám opačný problém...spať by som vedela 24 hodín vkuse..som stále unavená..a to sú teraz prázdniny-keď ma nevyčerpáva skoré vstávanie, dochádzka do školy, ani 6-7 hodín sedenia v škole....počas šk. roka to bolo asi tak, že hneď ako som prišla zo školy som išla spať...teraz sa vlastne nijak nevyčerpávam a stále som unavená...

sony

flower super. Tvoja pripomienka by mala byť inšpiráciou pre všetkých. Ale zamyslime sa na problémom hlbšie, nie iba povrchne. Neodstraňujme dôsledok ale príčinu. Odpovedzme na otázky mimo riadkami.

sony

soraja, medovku mám nasadenú vedľa studne. Rastie ako zelina. Na jeseň uschne a na jar sa rozrastie tak, že ju musím radikálne vytrhať. Ale z rozličnými inými bylinkami ako je žihľava, skorocel naozaj pomáha.