Konopný krém na akné

lili000

Ahoj:-) ja som sa o konopnej kozmetike dozvedela cez kamaratku. Vzdy som mala krásnu plent bez vyrazok no minuly rok sa mi plet neskutocne zhorsila, najprv som s tym nic nerobila a ani som neskusala nejaku kozmetiku proti akne- myslela som ze to prejde same :-D bolo to len horsie a horsie a od vtedy som vysusala vsety mozne vodicky, kremy , peelingy .. ni nic nezaberalo. Tak som si na internete citala ako zabera tato konopna kozmetika a boli nanu same dobre ohlasy. V nasom malo meste som ani necakala , ze by ju tu v nejakej lekarni,ale bola som prekvapena ked mi hned dali vybrat z celej rady kozmetiky od CUTISHELP. :-)pouzivam cca este len tyzden denny krem a nechcem to zakrimnut :-D ale plet mam jemnu a nerobia sa mi vyrazky, som velmi spokojna. A nemozem uverit ako dlho som skusala najst ten vhodny pripravok na moju problematicku plet . odporuuucam !

Daniela1975

ja nedam dopustit na vysokokvalitny konopny olej, ktory som zakupila na zelenyobchodik.sk ma uplne inu chut ako oleje aky som mala predtym, uzivam ho len vnutorne kazde rano za lyzicu

anjelik9

MICELARNA VODA od CUTISHELP???
je dobrá? bo ja mám len krémik ktorý používam tak lokálne na vyrážky a na flaky po akne a uvažujem aj o tejto vode len neviem či sa mi viacej oplatí táto abo mám vsadiť na osvedčenu od biodermy sebium

RKAK

Kúpila som si denný krém na ekzém m.žem povedať že je veľmi dobrý. Používa ho aj syn niečo mal vyhodené na ruke a pekne sa mu to behom týždňa zahojilo. Ja ho používať každý deň, len tak ako bežný krém a mám po zime jemnú pleť. Je fakt dobrý doporučujem

Petra Velaso

Dobry den,ak chcete viac informacii o konopnej kozmetike,popripade si nejaku objednat,mozete ma kontaktovat na tel.c.0907 485 895.

luciferka

Ahojte, ja som tiez dlho pouzivala mydlo, krem mi nesadol velmi, ale treba sa dohodnut v lekarni, aspon mne to objednali bez problemov, vzdy sme si povedali s kamoskou kolko toho potrebujeme, a objedanali nam.....ked tak, da sa to kupit aj v niektorych ezoterickych obchodoch, alebo ako by som ich nazvala, treba sa tam spytat, niektore vyrobky kupovavam odtial, lebo na niektore veci nedam dopustit.....

mimka3648

Caute. Ja na konopnu kozmetiku nedam dopustit. Mne na akne ucinkuje, ale moze to byt individualne. Pouzivam tu od Cannadermu - Akneu krem a vodu. Mam to zo stranky -odkaz odstránený-