Konopný krém na akné

mewa

Ahojte čítam tu vaše reakcie na kozmetiku CUTISHELP.Ja som sa k tejto kozmetike dostala cez brata respektíve cez jeho kožný problém.Akné,zapálené komedomy a hrudkovitosť pokožky tváre ma trápili už ani neviem odkedy.Vyskúšala som CUTISHELP-AKNE a musím povedať že lepšiu kozmetiku na problematickú pleť ani nepoznám,nakoľko som vyskúšala všetky možné prípravky či už na predpis od kožnej lekárky alebo voľno predajné lieky.Po týždni som videla výsledky,musím povedať že najskôr ma pálila pokožka ale o dva dni pálenie pominulo.Teraz je moja tvár bez akné a hrudkovitosti.Krém používam mesiac a nemôžem naň dopustiť.Viem že je problém dostať túto kozmetiku v našich lekárňach,tiež ju objednávam len cez internet no dúfam že slovenské lekárne začnú v najbližšej dobe s distribúciou.....

konopka:::

no ja som mala cutis help konopny krem,dala som si ho na vyrazku a spravila sa mi z nej podkozna:D takze hned skoncil v kosi.je to kravina a doteraz sa tazko zbavujem tej podkoznej vyrazky....mne to vobec nepomohlo ba priam zhorsilo

Koritsimou

Caute, ja som si kupila v lekarni konopny krem denny aj nocny od CutisHelp jeden cca 6eur daco a druhy cca 8eur daco za 50ml. Zacala som najprv len nocny a potom som pridala denny, asi tym, ze mam prirodzene suchu a citlivu plet, tak sa mi z tychto konopnych este plus vysusila pokozka az na take supinky okolo ust a pod obocim, tak si musim mastit tvar tym najvyzivnejsim kremom co mam - Dermacol Princess(ten je fajn). Zda sa mi, ze vyrazky sa mi prestali robit, ale tie co boly sa premenili na take podkozne. Len zatial pouzivam len daco cez tyzden, tak urcite vyminiem tuby a uvidim. Mozno to chce cas. Ten denny moze aj stipat, bude to asi tou azelaic acid.
K zohnaniu: ak kremy nenajdete priamo na policke v lekarni, tak poproste magistry, nech vam ich objednaju, na dalsi den ich tam budete mat.
Inac ako to niekto spravne poznamenal, nemusi byt zly cisty za studena lisovany konopny olej, bud peroralne alebo potierat.

akne

Vcera som bol v lekarni kupit si konopny krem na akne od CutisHelp, no neskor som si vsimla (az ked som bola doma) ze lekarnicka mi nedala konopny krem na akne ale na defekt koze (co su popaleniny, omrzliny, bodnutia, ranky atd). Je to problem? Mozem tento krem pouzit aj na akne ale mam nabehnut do tej lekarne a vypytat si peniaze spet? Kedze chybu urobila ona nie ja, kedze som ju prosila o krem na akne nie na defekt koze. Dakujem

borovica

Tie výrobky z konope ako konopný krém na akne je veľmi dobrý a veľmi si ho chvália, taktiež existujú iné výrobky z konope šampon, telové mlieko a pod. Sú veľmi dobré na suchú pokožku, ekzém, proti svrbeniu. Dostať ich kúpiť v lekárni a stoja cca 8 eur.