Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moč na akne

meri.m

Moč obsahuje oveľa viac látok ako soľ, napr. močovinu (urea), ktorá sa bežne používa v lekárskej kozmetike.
Ale inak aj samotná slaná voda by mohla fungovať, ja som sa tak zbavila škaredého ekzému.

AdamKrt

A preco byva moc ucinny na dezinfekciu ? Pretoze obsahuje sol, ktora sa z tela vylucuje...

A neni jednoduchsie napustit si pohar s vodou, dat tam lyzicku soli ? A mate tak akoby morsku vodu s liecivymi ucinkami napr. na umyvanie, dezinfekciu problematickej koze....

martinm

no skusam to prvykrat to aj stipkalo na tvari tak aspon viem ze tam fakt nejake latky ucinne su :D uvidime jak sa to vyvine ak to pomoze tak ho zacnem asi aj pit a na vlasy davat :D heh

damian

Dievky, pouzivat sa smie len vlastny moc. Najefektivnejsi je ranny moc. A este efektivnejsi je ranny moc, ktory odstal cca 3 dni v otvorenej nadobe, aby bol koncentrovany. (zdroj, moje knihy)

mell313

no baby ja som už o tom tak strašne veľa čítala, že to pomohlo mnohým na akné, takže som rozhodnutá prekonám sa a tiež to skúsim, uvidíme či zaberie, ale určite dám vedieť.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moč na akne - Fórum - ZDRAVIE.sk