L U D I A Z L U T U J T E S A....

envy

nemyslim si ze je sanca otehotniet..po menstruacii predsa este nie je dozrete vajicko, plodne dni su uprostred cyklu..postinor je strasne svinstvo, zbytocne to neber, ale ak ta to ma upokojit...

alic3

no podla mna to je dost mala pravdepodomnost. sa mi to stalo uz x krat, ale moznoze som nepolodna :o. ale inak mozes otehotniet iba 3-4 dni v mesiaci-pred ovuláciou. co je pri dvadsatosem-dnovom cykle asi v polke. ale zase by som sa na to az tak nespoliehala, lebo ludske telo nie je zas az take spolahlive.

loly

opatrnosti nieje nikdy dost..tie tabletky su sice drahe,ale nikdy nevies,ze co sa moze stat...nam sa stalo to iste..na konci sa trosku pretrhol..aa priatel nevahal ani sekundu,okamzite navrhol tento sposob..a bola som v tom istom stave..den pred tym som koncila...

neviem uz

a nemyslis ze je to zbytocne ked sme mali gumu len potom sa trosku pretrhla? vies ked si to tak zoberem je vela ludi co chcu mat dieta a neotehotneju hned po prvom styku, a ked to bolo hned na druhy den po kramoch tak mozno sa len zbytocne obavam...ci sa mylim?

loly

fuuuha,s tym skusenosti nemam,ale postinor som uzila dvakrat..to stoji nieco okolo 400.skus www.tabletkapo.sk ci tam nebude cena..
aalee ked uzijes postinor,pricom si skoncila do troch dni pred stykom,tak je mensia pravdepodobnost ucinku..ale za pokus nic nedas..radsej neriskuj..
tiez som to spravila aa...baaba som sa este nedockala ;))..mozno prave vdaka otmu