Jazvy po akne

Príspevok v téme: Jazvy po akne
cervena_lienka

Ahojte! Mam dost problematicku plet. Na tvari sa mi povyhadzovali hrozne vyrazky a to uz som po puberte. Uz sa mi to sice pomalicky zlepsuje, ale zial po mojom snazivom vytlacani...mi zostali jazvicky...a zda sa ze to same akosi nezmizne. Neviete mi nejako poradit? Normalne mam na licach jazvy...viem asi som to s vytlacanim prehnala, ale da sa tomu nejako este pomoct??? Dakujem:o)

Noro 29

Priateľka používa Synchro od Gernetic, začala to používať medzi sviatkami a pleť sa jej viditeľne vyhladila za necelý mesiac...samozrejme tie jazvičky ešte trochu vidno, ale je to PODSTATNE lepšie. Myslím, že to Synchro občas mieša s Immuno od Gernetic, stojí to síce dosť peňazí, ale efekt výnimočný.

ajajja

A nemáte niekto skúsenosť s diamantovou mikrodermabráziou? Vraj by to tiež mohlo trochu vyhladiť jazvičky a zmenšiť póry ...

zajkosc

ahoj lienka moja sestra mala tento isty problem a riesili sme to chemickým peelingom na domace pouzitie kt.vydrzal pol roka velmi jej to vyhladilo a zjednotilo farebnost tvare.keby ta to zaujímalo ozvi sa

Zuzu1231

U nás v rodine je mastná pleť v rode,má to väčšina z nás a najlepšie sa nám osvedčilo čistenie pleti pravidelne snažime sa 1x mesačne,chemické peelingy a ked sú veľké zápaly tak laser.Nie je to až tak drahé,radšej menej krémov a skôr lacné,ale peelingy byť musia.Tie aj veľmi zjemnia tú tvár,aj bodky sú po nich zbrusené,aj menej mastnie tvár.

jijjjka

mne veľmi pomohol laser...teraz sa mi opäť objavilo akné a ostali mi jazvičky, aj ked nie v takom rozsahu ako na začiatku,tak kožná mi odporučila CICAPLAST...som zvedavá, či pomôže...

smajka

Odporúčam zjemňujúcu emulziu G10 od Syncare. Odkedy to používam, pleť sa mi zlepšila min. o 80% a jazvičky po akné pekne miznú. Dá sa zohnať cez net, a aj keď stojí cca 18€ ja som max. spokojná. Stále lacnejšie ako chem. peeling.

lussi1212

ja chodim raz do týždna ku kožnej lekárke na laser a pomáha mi to. a nemusíš sa báť, vobec to nebolí, neštípe ani nič podobné

heyhey

baby, chalani.. kupte si v lekarni alebo cez net (lebo v lekarnach je to tazke zohnat) betaglukanovy gel. natierajte sa s nim hocikedy, dava sa aj pod krem/mejkap, len pockajte, kym sa vstrebe. nedavajte si ho vela, ale tenucku vrstvu. ptm si mozte dat este jednu tenucku vrstvu. stoji okolo 5 eur a zahoji jazvicky. ale budte trpezlivi. drzim palce:)

sara8

ahojte ja mam akne aj jazvičky po staršom akne a chcela som sa opytat ci mate niekto skusenosti s kremom CICAPLAST od lla ROCHE ???? dakujeem

=linda=

Ahojte! nielen vy, ale aj ja mám problémy s jazvyčkami po akné na tvári a preto vám chcem pomôct. Vyskúšala som mnoho produktov no nič mi tak nepomohlo ako Contratubex gel.je voľnopredajný a cenonvo pristupný. Odporúčam vám ho nanášať počas noci,lebo vtedy sa pokožka najlepšie regeneruje. počas liečby si nezabudnite dostatočne hydratovať pleť,pretože gel ho dosť vysušuje a dokúpiť si Innéov D-tox tbl, ktoré napomáhaju regenerovať kožu a blokovať vyskyt nových akné. Mne to dosť pomohlo, a dúfam, že aj vám to pomôže.
Ešte 1 dôležitý článok, prečítajte si ho!

zdravie.pravda.sk