Mozem mat pohlavnu chorobu?

Príspevok v téme: Mozem mat pohlavnu chorobu?
valika

S priatelom chodime spolu uz 1 rok a 3 mesiace,on nema ziadnu znamost,ale aj som mala dva vazne vztahy aj sexualne tym padom.v poslednej dobe mava stale viac a viac zapalov aj vaginalnych aj urologickych,mavam vytoky svrbenie,palenie,asi pred pol rokom som mala na nej nieco ako hrbolcek cerveny a na dotyk bolel,potom vsak zmyzol,neviem co robit,ked som u gynekologa nic mi nezisti,bral mi krv,ale nepovedal nic,ako sa prejavuje to ze mam pohlavnu chorobu??a ako to moze dostat odomna moj praitel,bojim sa ze ak ju mam ja,tak aj on...

envy

a sme doma...aj ja som na zaciatku vztahu s mojim priatelom, ked sme presli len na HAK, ziadne kondomy, chcela som ist na testy na pohlavne choroby., ja som mla len jedneho byvaleho, aj to som s nim spala len 2x , ale moj priatel mal vacise skusenosti a chcela som mat istotu.. ale narazila som na strasne problemy!!! gynekolog mmi povedal, ze u obvodneho mam raz do roka pravo zadarmo na tieto testy, ale obvodna lekarka mi povedala, ze ma to bude stat styri tisiscky, prehadzovali si ma ako zemiak , akoby som nieco mala, a piom som chcela ist len na PREVENTIVNE. priatelovi sa napokon podarilo po znamosti u jeho koznej, ale kedze ja mam inu koznu( a ta je divna), nesla som, priatel je OK, tak sa uz nebojim..ja ta nechcem odstrasit, ale toto su moje skusenosti, snad budes mat vacsie stastie s lekarmi ako ja