moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

lencok1

ved prave maria, veis co je najhorsie ze ta jazva mi znicila aj ostatne...ze som ju moc neznasala a moja psychika trpela a tym sa pokazilo aj ine...neveim ci to este ide napravit...moja otazka skor byvala ze preco prave ja som sa musela popalit, aj ked poveim ti ze keby si tu jazvu videla, povies ze blaznim, pretoze sa mi neskutocne pekne zahojila...a este mi to aj vyhladil collagen....lenze ja mam zasa iny problem, kludne to sem napisem, mne je to jedno, proste som uprimna a to co ma trapi napisem...ako som pribrala a trosku schudla, urobili sa mi tenke strie takze to mi nepridalo, lebo zasa som si sama na vine, ze som byciklovala ako blazon o dusu, ked mi bolo najhorsie a to je z toho...takze sa citim tak divne...ze som sa chcela dat na poriadok a urobil sa mi pravy opak...ja hovorim, jedno sa napravi, druhe pokazi, asi to tak bude...len neveim ako sa mam zmeirit s tym zivotom...lebo viem ze keby som nemala tu hlupu jazvu v 14, ked som bola najzranitelnejsia tak sa nikdy tak blbo nepoddam, ano priznavam bola som vtedy hlupucka, lenze to zanechalo na mne aj ine stopy...a ten zivot je faaaaaaaaaakt taky nevyspytatelny sakra, dnes je toto, zajtra uz nemusi byt nic...nechapem:(

mariaa

Je to len na Tebe,len bud opatrna.A s tou krasou,mozno sa nemozes vyrovnat s tym,ze si bola krasna,lebo ked si fotila,tak si musela byt krasna.A chcela by si byt zase ako predtym,ze.A ty ludia,co ti hovoria,ze si aj teraz krasna tak nemusia klamat.kazdy ma ine oci,a vkus.Hoci je vela aj lichotnikov.To musis posudit sama,kto to jak mysli na tych ludoch je to vidno.A ty ich urcite nejaky rok poznas.Necitis sa preto pekna,labo vies ze si bola krasna.A psychika velmi nici krasu aj zdravie.To mi ver,viem o com pis.Tiez som mala obdobie,kedy som sa pozrela do zrkadla a videla som tam uplne ineho cloveka.A liecbov som to napravila,hlavne ziadne stresy,atd.Viem,ze nam sa to lahko radi ked to mame za sebou,ale aspon Ti davame nadej,ze mas sancu.Lebo,nadej zomiera posledna.POtom napis ako si dopadla s tym chlapcom,sice toto je uz dost osobne,a take veci sa nepisu na verejnosti.Tak radsej nie.

lencok1

nie urobila som to kvoli tomu lebo sa nemam rada, teda svoje telo, jazvu atd...som ja ale pripad ze ano:(....no inak som celkom v poho, ja ani neveim kedy som sa zacala nemat tak rada...a kvoli tomu hlupakovi urcite nie!!!!!!
mariaa xanax je svinstvo, je to liek na ukludnenie...ale navykovy, buhuzial, ja som to snim zacala prehanat, no som zvedava kto ma z tejto bryndy dostane....

mariaa

Ahoj,lencok1.Dufam,ze si to nerobila koli tomu hlupakovi,co pisal vcera.Ja som na neho nenachadzala slova.To je clovek ktory nie je vyrovnany sam zo sebov preto je taky.On je psycho.Co je to vlastne ten xavax?Ak mozem vediet?

lencok1

maria ja som inak hovorila o plochych bradavickach, nie kurych okach, to som dostala infekciu od frajera, ale uz sa to lieici...
a ano s tym chalanom von pojdem, vcera mi napisal hadam 30 sms, co tak velmi chcel aby som isla von...ked ja sa citim taka na nic a pritom kazdy mi hovori ako som krasna, je to normalne?...ja sa taka nevidim a ostatni mi hovoria ze uplne blbnem,ze sa ruham...tak ja neviem, ci mi vazne tak preskocilo:(

lencok1

ahojte, zdravim vsetkych mojich kamaratov, mam vas rada...vcera to celkom uslo, az na to ze vecer som si musela supnut 2 xanaxay naraz, ja si nemozem pomoct ale ta uzkost je potvora, musim to pomaly nejako zredukovat...
veve ja sa tak tesim s tebou, ak budes rodit tu, budes stastna ked uvudim co najskor tvoje babo:))))))....velmi sa tesim, uz teraz sa neveim dockat