moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

mijka.

inak, leni...ráno mi volal niekto z tvojho čisla, zensky hlas..nebola to náhodou tvoja maminka??
nerozumela som dobre, čo vravela..ale pytala sa ma či som tvoja kamarátka a spolužiačka..tak som vravela, že kamoška áno ale nie spolužiačka...tak sa ospravedlnila a položila..nechapala som, nevieš o tom niečo?

katty19

mijka, fakt super, nečítala som príspevky všetky od mijka, ale potrebovali ste pomoc a toto ma tak teší, naozaj, príde mi to ako krásne vyslobodenie zo zajatia, fakt sa teším:)

mijka.

leni, podla mna je to normálne, mám ich aj ja...alebo aj ja som nenormálna:)))))??
tá fotka je fakt supiš, ani na tvari nevidím nič škaredé. je pekná!!

katty19

lenočka, ja už chcem byť pri tebe a chcem sa spolu s tebou smiať na tých striách, ja mám pocit, že ty ma chceš zabaviť:)

mijka.

nie, už nie sme spolu od začiatku jula. absolvoval 6týždové protialkoholické liečenie, teraz je druhý týžden doma.zostali sme kamaráti, velmi dobrý kamaráti...stretávame sa skoro každý den, mám z toho kusok aj strach..neviem presne, ako to teraz berie on, či je este zalubený, ale nechcela by som aby si robil zbytočné nádeje..vravela som mu to, tak snád nie, ale do hlavy mu nevidím. teraz som slobodná a je mi takto fajn, určite to teraz nechcem menit..odkedy sme sa rozišli, začal sa môj stav zlepšovat, prisla som na to, že najväčším bremenom bol pre mna náš zlý, dávno nefungujuci vztah..odkedy je koniec, je ovela lepšie:)
sme kamoši, a dufam , že to takto aj ostane, a ani jeden z nás nebude z tohto nešťastný a nebude chcieť viac ako ten druhý...takže takto:)

lencok1

baby myslite ze strie su u zeny prirodzene? alebo mi fakt sibe a mam pocit ze ich mam len ja, dr mi povedala ze sa mi urobili byciklovanim

lencok1

joooj mijuska dakujem za pochvalu tej foto, ale co z toho, ked ja sa citim taka skareda:(....popalenina, strie, no ja sa neznasam

katty19

veď áno, je, skutočne je krásne žieňa a všimnime si, že nie krásna stria!:) mijka všimla som si, že veci sa u teba, u vás, hýbali dosť silno, ste ešte spolu s mijkom? neviem, ale ak nechceš, nemusíš