Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

lencok

Ahoh Mariaa ten prispevok 9:16 som nepisala ja, takze odteraz budem pisat len pod mojim registrovanym nickom a ty krory sa tak rad zabavas mas smolu:)...
oslava bola prijemna, ja it nemozem, ale dala som si aspon pripitok v poodbe sampanskeho:)...potom neskot sombola s kamosmi na bowlingu, takze celkom prijemny vecer!:)

mariaa

No ked je to len raz za cas?ved to si pila na mamine zdravie.Len si daj pozor aby si potom neuzila nejake lieky.Tak Ti prajam prijemny den.Ozvem sa,len neviem kedy.Lebo na PC sme viaceri.Drz sa.

mariaa

Leni,tak si to uzij.Mame prajem k nar.vela stastia a hl. zdravie.Pisen len tak na rychlo,kym je volny PC.Ja sa mam celko ok.Prajem prijemnu nedelu.

lencok1

mariaa mam sa celkom fajn...dnes ma mamina narodeniny:)....tak ideme trosku pooslavovat, aj ked ma niekedy napadju blbe myslienky ujde to

lencok1

niekto sa tu rad zabva ze amo:)...ten prispevok 8:30 ma vazne rozosmial, takze odteraz mas smolu a vraciam sa k svojmu registrovanemu nicku:)

mariaa

Ahoj,leni.Diky,chvala bohu fajn,len neviem na jak dlho,mam totiz tetaniu a ta je nevyspytatelna,ale tym ta nebudem zatazovat.No vidis,ze je to ine ked ides von.Aj pri praci clovek zabuda na vsetko,dokonca aj na bolest.Nie len dusevnu ale aj telesnu.Do urcitej mieri.No,leni musis sa ty rozhodnut.Konaj jak to citis.Jedneho poznas druhy je neznami.Je to tazke.inak sa jak mas?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

moj koniec - Fórum - ZDRAVIE.sk