Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trhanie chĺpkov nad obočím

Anonym259

Ja som chlap a ked si trham obocie , ano trham si ho lebo inac by som vyzeral ako breznev , tak musim trhat kazdy druhy den. Uz som si na to zvykol, vyzera to lepsie.
Ale mam chlpky nad obocim a asi len tak nezmiznu, tak vyzeram ako debilko s nimi.

Rad by som daroval chlpky keby sa dalo , zenam , ktore to potrebuju. Niekomu boh uberie, niekomu prida. Ja mam toho nadmieru.

Sejla

ježiš dorastie to tak za dva týždne. A nad obočím netrhajte, chĺpky nebudú rásť hrubšie, ale slabšie a menej, to je nežiadúce.

Teri :)

Ahojte,

mala by som otázku: Za koľko mi \"dorastie\" obočie? Ja som si ho totiž trhala pinzetou, no dopadla som tak, že jedno obočie je v pohode, no druhé... Koniec mi vôbec nevidno! Poraďte niečo, prosím. Hrozne som si ho pri tom konci vytrhala a ja sa teraz hanbím chodiť medzi ľudí! A keď si ho namaľujem, vyzerám, ako klaun z cirkusu. :(

Simčika

Ja si trhám obočie už pomaly aj dvakrát do týždňa. Ak sa pozriem do zrkadla z menšej vzdialenosti tak ich stále vidieť.
Z vlastnej skúsenosti ti vravím, že nad obočím si netrhaj, lebo stratíš tvar a potom sa ťažko upravuje.
Kebyže si teraz začnem trhať, tak prvýkrát by som to fakt nechala na kozmetičku.

Nika158

prosím má tu niaká žema/baba skúsenosti aako trhať obocie? prosím ak áno napíšteeeeee mi .. fakt je to súrne prosím ..

Avušik

Ahojte po dočitani tohto textu sa nesmejte prosim ja mam taký strojček ktorý mi trihá obočie a pred chvýlkou som si strihala lenže šmykla sa mi ruka a odstrihlo mi ho na koncu obočie teras mam obočie das 1 abo 2 centimetrové neexistuje nejaka mastička ktorá bi urýchlila rast?Hambim sa chodit v tom dala som si leukoplast abý i to nik nevšimol ale vraj kým to narastie može to trvat 2,3 týždne a ja nechcem nosit leukoplast jak postihnutá 2 týždne poradte mi niečo či neexistuje nejaký olejček alebo mastička alebo si to mam namalovat?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trhanie chĺpkov nad obočím - Fórum - ZDRAVIE.sk