Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

max factor lasting performance

jaaa83

predam make up lasting performance odtien 100(velmi svetly),101(svetly) vyhodne.ak ma niekto zaujem,nech mi tu necha mail.

hgshsh

Je tento make-up fakt dobry??? chystám sa ho dnes kupit (este som ho nemala) a neviem ci ten alebo 24hod. od dermacolu.. poradte :( je tam dost rozdiel aj v cene ...

beruska2

Potrebovala by som poradit. Aj ked som s MF LP spokojna a mam uz v poradi asi x-te balenie, chcela by som najblizsie vyskusat Miracle Touch. Vela bab si ho nevie vynachvalit a mna zaujalo najma to, ze ma ten akoby vyhladzujuci efekt. Ale stale ma odradza to, ze sa bojim, ze netrafim odtien. LP pouzivam 105 Soft Beige a sedi mi perfektne. Nema to niekto odskusane? Ktory odtien MT je najblizsi 105-ke z LP? A mam mastnu plet, bude mi MT vyhovovat?

wladka

AHOJTE,
KÚPILA SOM SI TENTO MAKE-UP, ODTIEŇ - 111 DEEP B - MÁM MASTNÚ PLET A AKNÉ A SADOL MI SUPER. AVŠAK NETRAFILA SOM ODTIEŇ, JE PRE MŇA VEĽMI TMAVÝ. BOL POUŽITÝ IBA RAZ. AK BY MAL NIEKTO ZÁUJEM KONTAKTUJTE MA NA Larinqwa@azet.sk . CENA: 12€

Krevetka810

Holky:(((ja som dneska kúpila ten LP aby som ho porovnala s MT a mám ho teraz prvýkrát na sebe takže sa k nemu ešte nevyjadrím ale pri kúpe som netrafila odtieň takže ak budete mať niektorá záujem tak predám za 8,50 eur.Použítý bol len raz!A je to odtieň NATURAL BEIGE-tak ak niekto prejaví záujem tak napíšte na krevetka810@gmail.com-mám aj od Dermacolu 1 a 2 odtien od toho 24hod.ak by niekto chcel:)-ja mam proste pri výbere odtiena smolu:(((

hraskulca

ja mam LP uz asi polroka...najprv som bola uvelicena a potom sa mi nejak zacala pod nim mastit plet,za par hodin bol uplne dole,nekryje velmi,a neviem celkovo je lepsie dermacol 24

feministka

karolinka87-zaujímavé,ešte som sa nestretla s takým názorom,asi pôjdem na líčiacu akciu do Fann,nech mi ho vyskúšajú na tvári,lebo inak asi neprídem na to,aký je a či by mi vyhovoval.

karolinka87

lasting performance bol najhorsi makeup, aky som kedy mala. teda este aj miss sporty, davam ich na jednu uroven. robil neuveritelne flaky. moja skusenost

feministka

hugina:cena sa hýbe cca 15 eur.nevidela som nikde odlišnú cenu.uvažujem o jeho kúpe,ale čo ak mi nesadne..,potrebovala by som ho najprv skúsiť na tvári.na ruke je to iné..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

max factor lasting performance - Fórum - ZDRAVIE.sk