Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

max factor lasting performance

aluska

mellinda ved dobre, ja sa len pytam
tak ale ty asi nemas nejaku problematicku plet,ty to nepotrebujes velmi

ja som ho mala volaedy...ked som mala tak viac akne,celkom dobre kryl...ale tak mne sa minul dost rychlo,kvoli tomu akne

mellinda

Aluska viem, ze tazko uverit, ale je to naozaj tak. Zakladom je asi to, ze si ho nenanasam "kilami", ale len na problematickejsie partie. A co najtensiu vrstvu. Tohto make upu naozaj netreba vela. Balenie, ktore pouzivam teraz, mam od jula minuleho roka a este stale nevyzera, ze by dochadzalo. Naozaj je to moja osobna skusenost. Ale verim, ze su take baby, ktorym sa mina ovela rychlejsie.

mellinda

Lasting performance je skvely, mam uz tretie balenie, a nevymenila by som za nic. Pri kazdodennom pouzivani mi jedno balenie vydrzi aj rok a pol az dva, takze ta investicia sa urcite vyplati. Vyzera prirodzene, a aj ked sa plet zaleskne, nevyzera to tak strasne. Rozhodne odporucam. Len pozor na vyber spravneho odtiena.

Lily100

tak na mastnú pleť je určite perfektný veľa mojich kamarátok si ho pochvaľuje dokonca som ho ja sama vyskúšala ale mne dosť vysušoval pleť (lebo mam skôr zmiešanú až suchšiu pleť) ale celkobvo je veľmi dobý a dlho vydrží na tvári

kettinka

a co ten nový second skin??? skusali ste???
Baby ja uvažujem na týmito 2 len tie odtiene su akesi moc do oranžova??? Poradte ake používate??? na taku strednu plet???

lilly2

ouu, tak to mas asik dost problem s hladanim makeupu :( nazavidim. Jo, aj ja som skusila mirracle touch, ale to bola kozmicka rychlost, ako sa mi minul... dost na nas zakaznikoch usetrili :D :D

NighT_iLLuSioN

no áno je mi tmavý.. ale napríklad taký micarle touch mi je dosť dobrý... akurát škoda že je ho tak málo...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

max factor lasting performance - Fórum - ZDRAVIE.sk