MORALNY PROBLEM

aga

o.k to je vas nazor,ja nikomu nic neberiem.ja mam zas iny,dobre?
a o knazoch som sa uz vyjadrila- aj oni su len ludia a ked ich chce niekto odsudzovat v pohode.kazdy ma svoj rozum

sisulienka

aga: nechcem ti brat tvoje presvedcenie, ale... chces mi povedat ,ze cirkev je taka cista? Heh a vies ty vobec o tom, ze celibat je vymysel cirkvi od 15 storocia takze co k tomu dodat....po krestanskej stranke je vela veci hriech, ale kto si to vymyslel hmm? no a mnisi v klastoroch mali svoje metody a praktiky :)) takze nikto nie je taky dokonaly tak preco to odsudzovat hmm?

aga

sory ale mne sa nic spod kontroly nevymyka.myslim ze aj masturbacia znaci sex.naco je potom desatoro bozich prikazani?nechcem sa hrat na svetuskarku preto netvrdim ze tieto veci nepatria aj do mojho zivota,ale viem ze to nie je spravne.netvrdim ze aj knazi nemamju taketo hriechy,ale viem ze aj oni su le ludia.ten pocit uvolnenia laka stale.ten kto sa dokaze premoct,bude raz za to aj nalezite odmeneny-a to svojou rodinou,partnerom.nech si proste hovori kto chce co chce,ale takto to proste je.

bambulo7

lea uplne s tebou suhlasim a myslim ze nielen pre muzou ale tak povedzme si pravdu aj pre zeny, ved sa len pozrime ako rozkvita biznis s napr. vibratormi a je jasne ze si ich nekupuju "len" mlade kocky

maiuska

zaujimave co tu citam... som veriaca, ale neriadim sa cirkvou takze to robim... nech kazdy robi ako uzna za vhodne...

lea

ja si neviem predstavit ako sa niekto s takymito vecami zdoveruje knazovi, ale vlastne preco nie, knaz s tym ma urcite svoje skusenosti :-). ale vazne, ak by si to napriklad moj frajer niekolkokrat denne nerobil, bol by strasne nervozny, a aj moji byvali na tom boli podobne, takze je to asi vseobecne platne pre muzov

bambulo7

no aga myslim ze sa ti to zacina vymikaz z pod kontroly, masturbacia znamena ze sexualnu abstinenciu si clovek ukája sam na sebe toto nema nic spolocne s neverou, nestastnym manzelstvom alebo rozvodmi a nemyslim si ze toto s tym suvisi..Tato tema je uplne o niecom inom!!!

aga

verit kazdej sprostosti ktoru si niekto vymysli-presne o toto ide tym ktori chcu popriet vsetky pravdy o bohu.a naivny ten kto tomu veri.jasne,je jednoduchsie takymto sprostinam uverit ako sa proti nim brodit.preco sa teda nehodis do studne,ved na ich dnach vraj byva zlato