UZKOST

Príspevok v téme: UZKOST
bubulienka

Uz dlhsiu dobu bojujem s problemom, ktorym je uzkost - strach a smutok... Nedari sa mi v praci, stale viac sa potrebujem uzatvarat do seba...skratka ctim, ze sa nieco so mnou deje. Citim sa neschopna, prekazajuca, "na nic"...myslim, ze by som potrebovala pomoc, len neviem kde ju hladat. Bola by som vdacna za nejaku radu - kam zajst v BB...pdycholog?psychiater?nikoho nepoznam...nejake odporucanie z Vasej strany?Dakujem Vam a ospravedlnujem sa za obtazovanie...

mamca

Nuž,ja som sa zas naučila,že nikdy nemôžem vedieť a hovoriť za druhého,čo mu pomôže...A ak chce pomoc aj formou doplnkov a niečomu nerozumie,opýta sa.

damaxy

Milosko kazdeho kto chce pomoct si vazim.Bylinkam sa klaniam,komunikacii sa klaniam.Myslime na pomoc zlozenu zo vsetkeho.A bubulienka nech si vyberie.Kto pocuva svoje telo same mu napovie co treba.Aj mne nasepkalo kam mam ist a to som bola na tom zle.Takze ja to vidim tak.Jedno nemam rada ked sa preta koho pomoc je lepsia.Kazda pomoc je pomoc a preto je dobra,ten umysel pomahat je dobry,takze obaja mate pravdu,len neviem kedze nepoznam Bubulienkin stav odkial ma zacat mozno ten lubovnikovy caj so psychologickou?

damaxy

tak ja zijem v prirode takze ja utekam do mesta a potom odtial zasa spet.Ale dolezite je zmenit prostredie,tam su ine napady,iny vzduch iny ruch a potom ini ludia a to mam rada.Som tam uplne bez stereotypu svojho domaceho nevarim neupratujem proste robim celkom ine veci ako doma a hlavne nepocuvam kde je to kde je ono ideme uz a podobne veci.Tam som sama a robim si s casom co chcem a to si oddychnem a moja rodina vie ze to potrebujem.Jednoducho od nich sa stratit na chvilu a oddychneme si vsetci.

damaxy

mamca a mas pravdu tak a Milosko bola som sukromne na cestach a to je vlastne aj moja terapia.Zmena je prospesna a radim to kazdemu,ked vas zacnu prepadavat smutky a starosti najlepsie ist niekam z toho miesta prec niekedy aj dva dni mimo dokazu zazrak.Zrazu sa ti v tvojom dome paci zrazu ta maju vsetci doma radsej a to staci ked sa naozaj nevidite 48 hodin

mamca

Je to o snahe pomôcť alebo o volaní ega "Moja rada je najlepšia" ? Ja si myslím,že najlepšie je pomoc,odborné vedenie psychológa podporované dodaním potrebných látok organizmu...Ale voľba,čo si vybrať,je na človeku,ktorý prosí o pomoc,nie na vás či mne. Každý vie niečo iné z inej oblasti,ak chcete,poraďte a nechajte na Bubulienke,čo jej bude najviac vyhovovať. Takýmito invektívami síce obhajujete seba,ale ju len zneisťujete-a to nie je pomoc.
Bubulienka,drž sa.

damaxy

Bubulienka dobre si to pomenovala nieco sa deje a nevies ani popisat co len je horsie a je to stale pri tebe.Spravne si to aj sama rozhodla ze potrebujes pomoc.Skus sa objednat u psychologa a tam zacni.

RNG

Takze kniha"Ako sa zbavit stresu bez liekov" je podla teba lepsia, nez potravinove doplnky na zvysenie hladiny seritoninu a tym sa zbavenia depresie?
Neviem, kto tu je mimo?!