Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomoooc krvne testy

Príspevok v téme: pomoooc krvne testy
hm pomoc

kedze som si chcela dat predpisat HAK tak mi zobrali krv.mne ale predtym bolo dost zle vzdy ked som nieco spapala tak ma zacal strasne bolet zaludok.kedze som mala nech.pohlavny styk(ale priatel sa do mna nespravil) tak som si myslela ze som tehotna.no potom mi zobrali tu vysie spominanu krv na druhy den som si prila po vyledky doktor mi HAK predpisal ale ako zle mi byva stale takze moja otazka je ci sa da z krvnych testov zistit ze ci som tehotna

supercremo

jasne ze sa to da zistit z krvy, presnejsie je to tak ze ak ti aj doktor povie ze si tehotna vzdy ti beru este krv z ktorej to potvrdia. Alel dalsou vecou je ci sa na to tie testy musia zamerat. Myslim to tak ze ak chces HAK ci nerobia testy na pritomnost niecoho ineho a ine veci pritom nepozoruju...

qiu

áno dá sa ale musia byť nato mierené, asi ťa sklamem ale krvné testy na predpísanie HAK sa nezameriavajú nato či si alebo nie si tehotná... tak si sprav tehotenský test.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomoooc krvne testy - Fórum - ZDRAVIE.sk