Prsia

Príspevok v téme: Prsia
mica

Som zúfalá... nie úplne, ale ak sa po 18 rokoch nedozviem niečo rozumnejšie ako dookola:ony ti narastú, neboj, naozaj neviem. Netvrdím, že prsia sú to najdôležitejšie na svete a vymenila by som ich za moje zdravie. Ale nedokážem pochopiť, prečo práve zo mňa si príroda vystrelila a nadelila mi také miniatúrne prsíčka. Nemusím mať hneď ideálne trojky, ale keby som aspoň mala normálne malé jednotky... Skúšala som už aj tabletky Maxibust, Prsia Extra a teraz beriem Decolen, no už si nerobím žiadne nádeje:-( Spolužiačka mi vravela, že existuje antikoncepcia, ktorá je priamo určená na prsia, nemáte s ňou skúsenosti? Neviete mi nejak poradiť alebo aspoň vysvetliť, prečo sa rozhodlo moje telo štrajkovať?

lucka-pucka

čavte, ja som skúšala Decolen brať 3 mesiace a skoro nič. Prsia trošičku síce spevneli, ale za tie peniaze to nestálo. Baby, skúste radšej cvičiť posilňovacie cviky na prsia a dbajte na rovné držanie tela, to trochu pomôže. Ja mám tiež malé ale nenechám sa dorezať nejakým mäsiarom, No né??!!!

globus

Pocul som,ze v Kosiciach sa da zohnat vsetko a dost lacno. Napr. baloniky naplnene pudingom. Baloniky sa daju zonat uz za 8 Sk v Dargove, lacnejsi puding uz od 4 Sk :)))

hanaa

gtu pomoze jedine plastika ziadne tabletky antika a podobne hovadiny nie ja nato absolutne neverim.tak isto nemam skoro ziadne kozy mensie nez jednotky a sere ma to uz dost dlho teraz mam 22 rokov urcit euz nic nenarastie tak som sa rozhodla ist na plastiku..chote aj vy ked mate prachy ked nexcete naucte sazit s orechmi =)

poliewoocka

Dobre, ak su prsia aj tvorene tukom, nemyslim, ze to zalezi uplne od hmotnosti. Ved aj niektore chude baby a aj podvyzivene modelky maju prsiska, nie?

modesty

Holky, holky, mať vaše problémy...Ja som mala jednotky a keď som začala brať vysokohormonálnu antikoncepciu narástli mi na štyrky a celkovo som pribrala ani nechcite vedieť koľko kilo:(Slečny, ktoré máte 55 kilo sa nedivte ze máte malinké...Prsia sú zo 75% tvorené tukovými bunkami..

mata

Vie mi niekto poradit? Mojim dceram 10 rocnym zacinaju rast prsia.Jedna normal obe naraz citluve zdurene a druha len jedno.Je to normalne?? Nemoze byt v niecom chyba? Dakujem...

maťa

mno...tha co dodat, ja mam tez ten isty problem, a pochybujem ze mi este dorastu... chodim na vysoku skolu a mam takmer najmensie kozy z triedy.. :(