neviem..nevyznam sa v tom :(

Príspevok v téme: neviem..nevyznam sa v tom :(
envy

baby, prosim, poradte mi. v juli som brala yadine normalne, ale kedze som sla potom s priatelom k moru, nemala som pauzu a predlzovala som (o dva tyzdne), cize som brala yadine presne pat tyzdnov. deviatu tabletku z druheho balenia (cize v poradi 40.tabletku) som namiesto o 20tej vecer vzala az na druhy den o 11tej- cize mi uplynul 12hodinovy cas!!!v letaciku je napisane v 2.tyzdni, ak sa vynecha 12hod. interval, je to este OK. ale mne mamina povedala, ze tym, ze som mala bez pauzy, akurat to mohlo byt cez ovulaciu - lebo som mala potom taky mensi problem... mala som menstruaciu dostat minuly piatok- 24.8- dostala som to na poludnie, ale od vecera nic..celu sobotu ani kvapka krvi..az vecer..krvacala som od soboty vecera do nedele doobeda, potom zasa nic, az vcera (pondelok) rano, poobede zasa nic...moze to byt tym, ze som prdlzovala a moje telo je teraz na vetvi z toho??? alebo z toho, ze som mala tampony(po vybrati nejaky cas zena nekrvaca, ale pol dna mi pride vela)..alebo to moze byt tou vynechanou tabletkou (v tom pripade si mm kupit teh. test)?? ja neviem, ci ma vobec niekto pochopi, ale mam 20 a predlzovala som prvykrat v zivote..

nicoll

aoooj envy, mala som podobny pripad len som tabletky užívala o niečo kratšie, podľa mňa je to telo ,,na vetvy" aj ja som teraz brala prvy krat a este po dvoch mesiacoch sa mi to neako nevie dat dohromady, ze raz mi meska a raz dostanem skoro,... nebud smutna vsetko bude ok!!! a to ze si vynechala vobec podla mna nevadi, sice niesom odbornik:)