Je koniec :-(

Príspevok v téme: Je koniec :-(
Chester

Asi to nepatri do tejto sekcie,ale musim to dat zo seba von a precitat si vase komentare k tomu.Boli sme s priatelkou tristvrdte roka.Zo zaciatku,bolo vsetko krasne ako ma byt.Vsetko klapalo.Raz sme boli cvicit v posilke a sme sa rozpravali,ze ako nam je super,ze my sa vobec,ale vobec nehadame.Ani o malickostiach.Nemali sme sa ani o com,krasne sme si nazivali.Proste nadhera.Ale ako nam tieto vety vysli z ust,ako keby sme to zakrikli.Zacali prve problemy,moja ziarlivost a vycitky na nu,preco to robi tak a nepovie mi tak.Stupnovalo sa to,trapila sa kvoli tomu,plakala casto.Ja tiez.Chcel som s tym prestat,ale ked bola v blizkosti dakoho ineho,mna napadali vselijake myslienky.Ze sa jej paci a hned som jej to vyhodil na oci.Aj ked jej sa nikdy nik iny nepacil a bol som pre nu jediny.Prisla prva podmienka,prva kriza.Druha,tretia.Vzdy mi odpustila,lebo ma milovala a dala mi sancu.Bola na dovolenke s rodicmi a inou rodinou,kde bol aj jej byvaly.Aj jej rodicia mi dohovarali,ze sa nemusim bat,aj ona sama.Bola to pravda.Ani sa jej uz nepacil.Boli cisto kamarati.Ale mne to nedalo a vypytoval som sa v telefone,ci ja jej uz zapacil,co k nemu citi i ked sa jej nepacil a nemala ho rada.Posledne tri dni na dovolenke mi uz ani nedvihala,bola rozhodnuta to skoncit.Uz nevladala to znasat.Aj toto mi preslo.Dohovorili jej rodicia,ta rodina a aj ten byvaly,ze nech ostane pri mne ze nech mi da poslednu sancu.Prisla a ostala pri mne.Dva tyzdne bolo celkom klud az raz som zase zacal a zrazu koniec.Bol som varovany xkrat.Nemenil som sa,nevazil som si sance.Je definitivny koniec.Ostane mi vzdy v srdiecku,budem ju milovat velmi dlho.Stale ju milujem a stale placem....Musim sa s tym zmierit.Ostali sme radsej velmi dobri kamarati.Dnes som uz aj za nou bol.V pohode sme kecali,i ked bolo citit z jej strany smutok a sklamanie.Co to pre mna bolo byt pri nej a citit,ze uz nie je moja,ze ju nemozem bozkavat.Vsetko som si sam zavinil a je to mozno aj poucenie do buducna. :-(

Chester

Miri ň5,uz nie je ani nadej.Uz ani nedufam.Dnes som sa musel ist dakde rozptylit,tak som siel s kamosom na trening sa iba kuknut.Ona bola prec.Napisala mi sms,ci ju nepridem pozriet,ze ide zehlit tak ci jej nepridem robit spolocnost.Potesilo ma to,saadol na bicykel a rychlo siel.Prisiel som(ako kamarat uz)..Zehlila,normalne sme sa rozpravali a potom ze ideme zahrat karty.Zrazu sa ma pytala,ci uz necem hrat,lebo som prehraval.Ale pravda bola ta,ze som trpel,bolelo ma srdce.Odlozil som karty,chytil ju za ruku,zacal plakat.Vedela o co ide a neubranila sa ani ona slzam.Prosil som ju o odpusteie,o novu sancu,ale nic.Nepomohlo.Sice sme si poplakali ale uz sa rozhodla navzdy.Je koniec.Takze Miri,uz nie je ani malinka sanca.

envy

chesti, ja som v haji...pozrui si v sekcii ostatne moju temu "uz nevladzem..pomozte mi s tym prestat..."

sibe mi, som cvok?? sa bojim, ze takymto tempom o priatela pridem..co mam robit???????????? :(((

duduuuuuuuuuuuuuu

jo a uprimnost a vzajmne vymienanie si vlastnych pocitov u partnerov to je najdolezistejsie aj ked je to tazke..ale oplati sa :)

Chester

Stanley,mas pravdu.Nenapadlo mi napisat sem,este pocas vztahu,ze aky mam problem.S mojou ziarlivostou a namyslanim.Mozno by ste mi poradili skor,posluchol by som,skusil vase rady a mozno by som zabranil tomu,co sa stalo.

sunnysweetie

www.jewel.sk
musim skoncit so ziarlivostou..inak znici aj tvoje dalsie vztahy..
ide to,ja s tym uz bojujem a dari sa mi..
vsetko na www.jewel.sk / forum
pa

stanley

Presne viem ako ti je...mne sa stalo to isté s tým, že ale chyba je v oboch...viem, aké je to žiarliť a to aj bez príčiny..no mohol si to sem dať skôr a my by sme ti poradili...ťažko povedať, čo je pre teba najdôležitejšie..nájdeš lepšiu? (alebo tomu daj čas a za pár týždňov sa zase prihlás...no musíš sa zmeniť!!!)...

Chester

Je to tak ako pises.Prvy krok je uvedomit si svoje chyby a poucit sa z nich...Len je to pre mna teraz vsetko tazke.Citim,ze nemam pre koho zit.Moj zivot je zrazu prazdny.Nemam chut ani zit.Na nic...Trapi ma,ze som prisiel o take skvele dievca.Bola presne podla mojich predstav.Peknucka,zlata,mudra,nefajcila,nepila,nec hodila po baroch s partiami,pracovita...Neviem,ci aspon podomnu nej dakedy este najdem.