Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môj synovec berie drogy!

pernikarka

PRedovsetkym musi on sam chciet prestat. Inac mu nepomoze ziaden psycholog ani liecenia..
Kto skusil pernik a siel na nom uz nikdy nanho nezabudne. Do konca ho budu trapit chute aj ked sa rozhodne abstinovat. Je to velmi tazke.. uz nikdy nebude nic ako pred tym.. je z neho iny clovek. Piko berie hodnoty a dusu. Tazko sa toho vzdat..

frontman

ak je to v takomto stadiu, rodicia nesmu tolerovat skutocnost, ze ich okrada.
tym ho len podporuju.
jeho foter by ho mal vychovne zmlatit, nie za to, ze berie drogy, ale za to, ze im kradne veci.

panik-a

uz som odhlasena, idem spat -vies, aj ked to znie velmi surovo -bud ich preberie syn -invalid(alebo mrtvy syn), alebo syn, ktoreho chytili s drogou -syn, ktory pojde na vela rokov sediet.Potom pochopia -co je vacsia hanba a vacsia bolest.

eliska

Predvcerom odpadol rovno pred svojim otcom,a ten miesto toho aby zavolal sanitku,cim by mu velmi pomohol,ulozil ho do postele a isiel do roboty.Musi predsa zarabat aby jeho deticky mali znackove oblecenie,to najlepsie jedlo a kvalitnu elektroniku.Pritom v nemocnici by ho dali aspon nachvilu dokopy a myslim ze by ich prinutili zacat nieco robit zo svojim synom.

elle

Aj psychicke, aj fyzicke. Odvapnuje kosti, kazia sa zuby, velakrat vznika falosna sexualna orientacia alebo sex. uchylka, tyky, modriny na nohach....des!

panika

vela ludi sa boji, ze ich okolie odsudi..vobec im nedochadza, ze treba kaslat na okolie a venovat sa dietatu. pervitin je umele svinstvo, ktore ak aj sa ho dieta zbavi -zanecha na nom psychicke stopy

panika

nepotrebuju spat, jest -su ti najmudrejsi na svete. Najhorsie na tom je, ze sa to neda urobit -odizolovat ich od vonkajsieho sveta...o par dni zacne skola

elle

Eliska, jeho rodicia si ani neuvedomuju ako ho podporuju v zavislosti. Ked uz ich okrada a oni s tym nic nerobia-ved mienka znamych je dolezitejsia...Byt "napikovany" je prenho uzasne, ved preco by sa mal liecit? Poznam podobny pripad, chalan ma 22 a fetuje to svinstvo vyse 4 rokov. Rodicov okradol o miliony....ved bohata rodinka. Namiesto toho aby mu sudom dali odobrat svojpravnost a supli ho na protidrogove, ho toleruju doma a zvykaju si na zivotnu situaciu. Bohuzial tu pomoze jedine ak chalan padne na same dno a spamata sa prinajlepsom-ked sa nestane to najhorsie...ako to byva :-(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môj synovec berie drogy! - Fórum - ZDRAVIE.sk