milujem ta... je to pravda?

alexia

ak je baba zamilovana je to na nej hned vidno... nejde len o to akym sposobom ti to povie, ale mal by si to poznat ked ste uz dlhsie ako sa k tebe sprava tak...

aqua

ja ked som mojej prijatelke vyznaval lasku a 1 krat som jej hovoril lubim ta bolo to asi po 1 a pol stretavania sa 1 krat povedal lubim ta tak so od jej kamaratky potom zistil ze jej vravela ze som mal uplne uprimny vyraz v tvary ze to bolo na mne na 100% vidiet ze to tak myslim tak neviem ako je to z ostatnymi chalanmi ale na mna to je vidiet....asi to nieje velka rada ale hadam niekomu pomoze...a u baby je to ako ze to mysli vazne?

1bambulka14

alexia, chalani, ktori maju už čo to za sebou a chcu si najsť jednu a už aj stalejšiu, tak vtedy je možne, že to myslia vážne, ale samozrejme, až po nejake dobe ti vyzna lasku...chalani, ktorí to nemyslia vážne, su mladí a neskusení a ide im o jedno ako si spominala..takže tak niak..chodila som s mladšim, ktorí mi povedal, že ma lubi a to po týždni..ale bola som úprimna a povedala som mu, že to nie je možne, že nech si ma takto neziskava zbytočne..a to som nikdy nechcela chodit s mladšim a už ani nikdy nebudem...to bol prvy a posledny chalan, ktori bol odo mna mladši

alexia

obcas mam feeling ze nie som zalubena ale som s tym svojim len zo zvyku. Sme spolu dlho, je mi s nim neuveritelne dobre, rozumieme si, aj ked obcas to skripe kvoli jednej veci nechcem ju rozoberat ale sex to nie je. Velmi rada flirtujem, pacim sa chalanom, namotavam ich ale len do istej miery... nepodvediem, aj ked nie som si s tym uplne ista, lebo keby sa zjavil naozaj riadny kus neviem ci by som odolala aj ked by som sa dost premahala ale chalana nechcem nechat ani vymenit. Myslite ze je to laska, zvyk, egoizmus, nejaka porucha?