Partner mi zahyba, som nestastna, co mam robit?

Príspevok v téme: Partner mi zahyba, som nestastna, co mam robit?
silinka33

Velmi sa trapim, neviem co mam robit....mam uz asi rok vztah na dialku, priatel je v Anglicku(sme spolu3.rok).Pise mi maily, vola, posiela kvety...no ja stale nemam pokoj. Raz davnejsie som sa mu dostala do schranky (viem ze sa to nema,moja vina....),lebo som mu z nejakych nevysvetlitelnych dovodov neverila...intuicia mozno, neviem...predtym som mala 4 rocny vztah a fungovala som uplne normalne.Bola tam kopa "koketnych vtieravych" mailov ktore vypisoval komukolvek koho spoznal, az vo mne vrelo ked som to citala...o jednej dotycnej sa mi aj zmienil,a do oci mi klamal, ze jej neposielal fotky (hoci som ich videla)a jednym dychom mi aj stihol vyznat lasku...a stale dookola nejake tajne telefonaty, sms, maily....zmenil hesla, az na jednom maile o ktorom si mysli ze neviem...a prave tam som dnes asi po pol roku opat zavitala bohuzial.Posledny mail cerstvy, s dnesnym datumom, od mladej blondinky(poslala mu fotky),ako dufa ze sa skoro vrati, ze je v praci vsetko fajn a ze sa cez vikend stretnu, a podniknu spolu "vzrusujuce dobrodruzstvo vo dvojici" na konci pusinky...on sa "na to velmi tesi",este jej napisal, ako planuje dovolenku s priatelmi(to som akoze ja)a samozrejme, poslal tie iste fotky co aj mne dnes...najradsej by som mu vynadala a poslala ho kade lahsie, ale stale ma skrie to, ze je to moja vina, ze keby som mu nebola v poste, nic neviem...ani neviem ci ho mam rada,ale bez neho nemam nikoho,som strasne osamela,nemam ani najlepsiu kamaratku,rozchodom by som aj tak nic nevyriesila...milujem ho a nenavidim, dusim v sebe vsetko co viem,ked telefonujeme a je ku mne mily mam chut vsetko vykricat, citim sa ako schizofrenik...a ako bonus mam o tyzden statnice, vsetko sa mi ruca, mavam depky...potrebujem surne nejaku pomoc...trosku sa vzchopit, uvedomit sa...prosim vas napiste mi uprimne co si o tom myslite a co by ste robili....Dakujem...

silinka33

Co by mi prosim vas pomohlo?Fakt sa citim zrela na psychiatriu...chvilu sa nekonecne hnevam, som rozhodnuta nekompromisne ukoncit ten vztah a potom zas revem, nechcem ho stratit...mne vcera ziadnu fotku neposlal,ale 3x volal...problem je ze mi vyhovuje po vsetkych strankach, az na to ze je takyto...proste to ma zabija...Uvedomujem si na jednej strane,ze mozem byt rada, ze som to zistila uz teraz, ked niesme manzelia, ani nemame deti, lebo ked je takyto teraz, neviem co by bolo potom, ak budem zavreta pri hrncoch doma s detmi na krku...Alebo sa este nevyburil, ja neviem...predomnou nikoho nemal (co sa sexu tyka)...mal rocny vztah a dotycna sa vyspala s inym,podviedla ho,no nemohla som ani jej meno nahlas povedat, co bol taky zatrpknuty...neviem, ale dufala som, ze ked ho to tak ranilo ze to nebude robit on druhym, ze bude prenho vernost dolezita...no zas na druhej strane on ma teoriu, ze ludia su zvierata a ze keby muz nepotreboval ukojit svoje sexualne potreby, ze by nevyhladaval zeny...
Neviem...ci mam napisat Amande, ci vie ze ma 3rocny vztah, ze ti "kamarati" s kt.sa chysta na dovolenku som ja,ze mi telefonuje ako ma lubi...nie aby som sa jej "zbavila",len aby vedela aky je...alebo nemam riesit nic a potom mu to vychrstnut vsetko priamo do tvare...mam konat hned,byt nedostupna,alebo mam cakat,co bude po ich "stretku"? Ci mi povie ze ide s niekym von, alebo mi bude klamat? Preco je take tazke niekoho opustit? Moj rozum bojuje, ale marne, furt sa vo mne nieco zlomi a je mi to vsetko velmi velmi luto...

mariska

ahoj, najlepsie by bolo podla mna rozist sa skor, nez si on zacne nieco s inou ako prvy.Ja som to tiez zazila, boli sme spolu v zahranici a on isiel domov na dovolenku len na 3 tyzdne a nasiel si inu, pritom som vedela, aky je, lebo som mu tiez precitala spravy na nete, ibaze on nepisal s babami, ale moje fotky posielal kamaratom, ci som pekna a pisal o mne ze som spolubyvajuca. Kto nema svoj vlastny nazor, je uboziak. Rozid sa s nim radsej cim skor, uvidis najdes lepsieho, ale nehladaj hned, chce to cas, lebo budes stale porovnavat, prv sa treba dostat z jedneho vztahu a po case ist do druheho. Jemu sa to raz vrati, bozie mlyny melu pomaly, ale isto.

sunnysweetie

silinka33
a aj tebe posiela take emaily,ze sladky bozk pre teba?s jeho fotkou?
alebo na teba kasle a len ti do telefonu klame a vymysla ako ta miluje?
skus mu nepisat,nevolat s nim a potom mu povedz,ze o vsetkom vies..
som zvedava,co by spravil..
sprav sa nedostupna..

ryba

Skonči s ním čo najskôr.Pošli mu do tej schranky e-maili a pošli nejaku fotku z internetu. Ked bude " na mäkko ", tak to razantne skonči.Nerob to z pomsty, ale aby pocitil, ako bolia jeho flirty.

sony

silinka a ty si ho ešte nenechala? Čím skôr to urobíš tým lepšie pre všetkých zúčastnených. Možno potom prilezie ako poslušný psíček, lebo teraz asi nevie o čo by prišiel. A keď nie aj tak dobre, život ide ďalej a namiesto celý život budeš sa trápiť možno rok.

linduska...

ach silinka uplne ta chapem.tiez som prezivala taketo nervaky kvoli tomu svojmu no ja som mu dala koniec.potom za mnou chodil reval ako male decko prosil len aby som s nim zostala.bola za mnou aj jeho sestra ktoru poslal on lebo som ho nechcela ku mne pustit a ona aj ked nevedela o co ide hovorila mi ze takeho ho este nikdy nevidela a plakat uz vobec nie.no prepacila som mu to.take nieco obmakci srdce ale ak by sa to stalo este raz nepomohlo by mu uz ani to.vela som sa pre neho naplakala a este aj urcite naplacem.a kolko razy hovorim ze laska robi viac zla ako dobra.sama to zazivas ako vie laska boliet.ale stale verim tomu ze take dobre baby ako ty si zasluzia nieco lepsie.budes plakat aj ked s nim zostanes aj ked sa rozidete.lenze plakat budes viac ak s nim zostanes lebo predpokladam podla toho co o nom pises ze nieco take ako prosby aby ste spolu´zostali od neho asi pocut nebudes.ak mu to bude jedno tak ver mi ze koniec bude to spravne rozhodnutie a ak ta naozaj miluje nedovoli ti ten vztah len tak ukoncit.musis si konecne ty dupnut a ukazat mu ze vies zit aj bez neho aj ked vo vnutri to citis inak no ak bude vidiet ze si moze robit co sa mu chce a ty si to nechas tak dopadnes velmi zle

silinka33

bola som v schranke, zas jej pisal...uplne ma trasie, nerozumiem tomu, chveje sa mi zaludok, cele telo...akoby tu bolo 30°pod nulou...dnes mi 3x volal, taky bol mily, dobry...uz som sa aj trosku ukludnila, ze fajn, tak sa s nim porozpravam, a on jej dnes poslal prazdny mail, len svoju fotku, ze : sweet kiss for Amanda ...keby nespal tak mu okamzite volam a vynadam...