Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biely Jazyk

Jonika

Ahojte
Ja sa liecim na opakovane mykozy: snazim sa dodrziavat protikvasinkovu dietu, jem vitaminy a beriem extrakt z grapefruitovych semien (Citrovital, GSE).
Asi tak odkedy beriem GSE, tak mam na jazyku hnede skvrny, aj hnede oblasti...Ked si poriadne vydrhnem jazyk, tak to az tak nemam.
Znepokojuje ma to. Co myslite, ze to moze byt?

RNG

hmm, skus moje doplnkove obchody, mam celkom slusny vyber kvalitneho tovaru, tak ako to hovori aj moja reklama na pravo.

mira

ja nemam zaludok v poriadku. mala som problem s HB.a teraz mi znovu testuju krv, ci je to lepsie. Bolo lepsie, kym som nezacala jest vo velkom sladkosti...nejake stresy. znovu zacali bolesti a zrejme vytvaram dobre podmienky pre helicob.moze to byt to?

hmmm:)))

RND dakujem... vies mi poradit kde zohnat ten olej? Je to vec v lekarni, alebo bezne v obchode? Daju sa tie probiotika jest vo forme tabletiek?

RNG

Probiotika by mali kontrolovat mykozy.
Pri najhorsom ber nejaky cas oreganovy olej(3x300 mg s jedlom!) alebo kazdy den trochu kokosoveho oleja viackrat denne, to by malo vyradirovat mykozy.

Robili mi sono celej brusnej dutiny a vsetko OK. Neviem ci to staci ako vysetrenia zaludka. Ale ja s nim nemam problemy, nie je mi zle, zjest mozem cokolvek kedykolvek. Nebolieva ma. Myslim ze tam by nemal byt problem. Zubar mi vravel ze su to nejake bakterie zo zaludka, ze staci cistit jazyk a pouzivat kazde 3 mesiace 2 tyzdne acalut ustnu vodu. Ta spevnuje dasne a je antibakterialna... No ale akosi to nefunguje. Asi pojdem este raz na tie testy na mykozu, teraz rano, ked tam toho bordelu bude vela.

Ahojte, dik za rady. Este k vysvetleniu: 1) Komplexne vysetrenie mam za sebou, vsetko OK. 2) Robili mi aj ster z jazyku a testovali na mykozu. Bolo to OK, ale ster mi robil cez den, kedy uz bol jazyk umyty a viacmenej cisty, tak neviem nakolko sa mozem na tie testy spolahnut. 3) Zacinajuca choroba to nebude, nakolko to mam uz viac nez rok, niekedy horsie, niekedy lepsie, ale urcity povlak tam je stale. 4) Z tabletiek to nebude, ziadne neberem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biely Jazyk - Fórum - ZDRAVIE.sk