Zápal močových ciest

Príspevok v téme: Zápal močových ciest
grace

Za posledný polrok mám tento zápal už 5 krát a sama neviem co robim zle, vsetky rady dodrziavam, ale zda sa mi ze zakazdym sa to objavi asi 2 dni po pohlavnom styku (nie po kazdom)bola som liecena bismoralom antibiotikami raz to preslo aj same od seba, ale je to nepredstavitelne neprijemne a najma to, ze neviem kedy ma to zase chyti:(
mate niekto nejake skusenosti alebo typy a postrehy?alebo nejake linky na dobre stranky... ?

zdenka6

sabina akože kadečím som si prešla, ale opakované zápaly to bolo asi to najhoršie. To nevieš kedy to príde, nevieš v akej intenzite a dokáže ťa to odpáliť úplne. Ja keď som mala zápal som najradšej doma sedela, nikam som nechcela chodiť, len som prskala na všetko :D :D

tigerking38

preboha, ako mozete riesit taky vazy problm ako zapal mocovych ciest nejakymi domackymi radami alebo liecitelmi ? urcite to patri do ruk skuseneho lekara, ked sa ti nepodari nasjt ho na prvykrat, tak treba hladat, urcite sa najde... jeden taky super urolog mi odporucil wobenzym pridat k liecbe, ze viacere studie dokazuju ze zabranuje navratu zapalu a mne teda vazne pomohol , uz par rokov mam pokoj, aj ked na to peklo cloveka asi nikedy nezabudne

laracroft12

presne, ja som si tiez davala wobenzym, a mne pomohol velmi, odporucam ho urcite vyskusat, ale musis fakt brat poctivo presne podla navodu, inak sa ucinok znizuje...

Mijo

Na zapal mocovych cest najlepsi wobenzym!
Na hrube crevo vrelo doporucujem wobenzym!
Na dlhotrvajuce sucho alebo silne meteoriticke roje vrelo doporucujem wobenzym.
Velmi dobre funguje aj na vyschnutu studnu, staci jedno balenie vysypat do jamy.
Vrelo ho doporucujem wobwnzym velmi vrelo!!!!

GirlToty1

Zdravím čitateľov tento článok som už pridala inde, ale chcela by som poradiť ako už nemať zápaly močových ciest! Nestačí len utlmiť ale vyliečiť! Asi 4 roky som mala častý zápal močových ciest, dospelo to do chronického štádia. Skončilo to vždy antibiotikami, mala som ich skoro každý mesiac. Nasledovala rezistencia na niektoré druhy, bol to týždeň-dva probiotiká, a až potom vyskočili nejaké účinné antibiotiká... Cítila som sa po dlhšej dobe veľmi unavená..strašne vyčerpaná... Zmenila som lekára, nový mi zrobil všetky možné vyšetrenia-zistenie imunita! Aké jednoduché !? Liečba 4 mesačná kúra : Exeltis Cistibell plus 20 cps (jedna rano, jedna večer) potom pauza Každý deň vitamín C ! a IALURIL mäkké kapsuly !!! (toto je GRO!) Naozaj odporúčam, žiadna reklama ! Cena liečby mna vyšla cca 120 € na 4 mesiace. čo je je 30 € na mesiac ale zrátajte si cenu iných liekov. Mne to zabralo, bola som preliečená antibiotikami a začala som túto kúru. Ak to budete prísne dodržiavať budete určite bez zápalov močových ciest. Chcem to odporúčiť každému, už žiadne bolestivé WC viem, že taraz týmito zápalmi trpí veľa ľudí! Veronika

mia23

tak už mi to všetko do všetkého zapadá....Raz mi sestrička u doktorky na gynekológii povedala, že hlavne ja sama musím niečo robiť s tými častými mykózami a zápl.moč.ciest...že som samá kvasinka...vtedy som jej nerozumela...ale moja závislosť od cukru je dosť veľká...síce nápoje pijem nesladené, ale čokoláda a cukríky...ok....potrebujem byť na seba prísnejšia...verím, že to zmením ...ďakujem, technik, za tento článok...veľmi ďakujem...